Čas na serveru 02:07:22

Aukce LXXXXVIII/2024

Vilém  Plocek - Strom u řeky

Vilém Plocek
Strom u řeky

Id: 499902

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jan Saudek - Jewellery made by Mr. Bořek Šípek

Jewellery made by Mr. Bořek Šípek

Id: 499604

fotografie, rozměr 25,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, datováno a popsáno na levé straně, volně loženo

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Viktor Vasarely - Červená a modrá

Viktor Vasarely
Červená a modrá

Id: 500302

sítotisk/papír, rozměr 50 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ota Bubeníček - Za tání na Pavlově u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Za tání na Pavlově u Mladé Vožice

Id: 500508

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 502401

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Radek Baláž - Jazz - Chrysler buildings

Radek Baláž
Jazz - Chrysler buildings

Id: 503905

olej/plátno, rozměr 130 x 79 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

11 025

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491108

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Meindert Hobbema - následovník - Venkovská krajina

Meindert Hobbema - následovník
Venkovská krajina

Id: 494602

olej/karton fixovaný na plátně, rozměr 74 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Kaván připsáno - Zima v polích

František Kaván připsáno
Zima v polích

Id: 500503

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef Jíra - Pražský motiv

Josef Jíra
Pražský motiv

Id: 501501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 44 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

11 000

Detail

Jiří Winter Neprakta - Ryby

Jiří Winter Neprakta
Ryby

Id: 483417

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 37 x 27 cm, neznačeno, volně loženo

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jindra Kocourek - Harley Davidson

Jindra Kocourek
Harley Davidson

Id: 489601

olej/sololit, rozměr 31 x 51,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491103

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Wijnants - následovník - Krajina s figurální stafáží

Jan Wijnants - následovník
Krajina s figurální stafáží

Id: 494601

olej/plátno, rozměr 27,5 x 21 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Panuška - U řeky

Jaroslav Panuška
U řeky

Id: 494802

olej/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail