Čas na serveru 05:55:48

Aukce LXXXXVIII/2024

Josef Jelínek - Na procházce

Josef Jelínek
Na procházce

Id: 497205

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Vilém Kafka - Havlíčkova Borová

Vilém Kafka
Havlíčkova Borová

Id: 486402

olej/karton, rozměr 31,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Karel Sládek - Česká krajina

Karel Sládek
Česká krajina

Id: 492701

olej/plátno, rozměr 82 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Emilie Brunschweiler - U obory

Emilie Brunschweiler
U obory

Id: 475006

olej/plátno, rozměr 40 x 27 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba místy krakelovaná, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

Detail

Miloslav  Holý - Vrby v Šárce

Miloslav Holý
Vrby v Šárce

Id: 499701

olej/karton, rozměr 27 x 46 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, obraz uveden v dobovém soupisu autorových děl pod č. 1117, pravost potvrzena vnukem autora Petrem Bergerem ak. mal.

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Ženský akt

Jan Bauch
Ženský akt

Id: 493706

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Ludvík Kohl - Stavení

Ludvík Kohl
Stavení

Id: 437701

tužka/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Ladislav  Zívr - Améba

Ladislav Zívr
Améba

Id: 496205

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Viktor  Rolín - Před bouřkou

Viktor Rolín
Před bouřkou

Id: 496902

olej/překližka, rozměr 45 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jiří Mocek - Po koupeli

Jiří Mocek
Po koupeli

Id: 503802

olej/plátno, rozměr 19 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 476806

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jan Kutálek - Čert

Jan Kutálek
Čert

Id: 490602

závěsný talíř, pálená hlína/glazováno, rozměr 25 x 17 cm (ovál), značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Karel Souček (Bor) - U okna

Karel Souček (Bor)
U okna

Id: 500804

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Bohumír Matal - Postavy

Bohumír Matal
Postavy

Id: 502008

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jiří Načeradský - Postavy

Jiří Načeradský
Postavy

Id: 491317

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail