Čas na serveru 02:20:44

Aukce LXXXXVIII/2024

Ota Bubeníček - U statku

Ota Bubeníček
U statku

Id: 498001

olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 222

Detail

František  Tichý - Autoportrét věnovaný Kamilu Lhotákovi

František Tichý
Autoportrét věnovaný Kamilu Lhotákovi

Id: 500609

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 108, str. 92

Vyvolávací cena:

23 001

Detail

Robert Jiran - Před zrcadlem

Robert Jiran
Před zrcadlem

Id: 486802

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Petr Modlitba - Diplodocus

Petr Modlitba
Diplodocus

Id: 507201

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Milada Marešová - Don Quijote

Milada Marešová
Don Quijote

Id: 502902

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 612

Detail

František  Tichý - Černý Arlecchino

František Tichý
Černý Arlecchino

Id: 503901

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 001

Detail

Robert Jiran - Čtenářka

Robert Jiran
Čtenářka

Id: 487003

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491110

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Luční kvítí - arnika a rdesno

Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí - arnika a rdesno

Id: 500511

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 59

Jiří Mocek - Ráno

Jiří Mocek
Ráno

Id: 503801

olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Saudek - Panenka

Panenka

Id: 482402

fotografie/papír, rozměr 23 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Saudek - The King

The King

Id: 490202

kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Skramlík - Šlechtická společnost

Jan Skramlík
Šlechtická společnost

Id: 501603

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Saudek - Walkman

Walkman

Id: 503401

digitální tisk/plátno, rozměr 37,5 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Bedřich  Havránek - Ostrůvek s travinami

Bedřich Havránek
Ostrůvek s travinami

Id: 483901

olej/karton, rozměr 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail