Čas na serveru 02:20:33

Aukce LXXXXVIII/2024

Jan Preisler - Múzy

Jan Preisler
Múzy

Id: 477502

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 32,5 x 19 cm, značeno pozůstalostním razítkem na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Otakar Číla - Mladý lovec

Otakar Číla
Mladý lovec

Id: 497202

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

16 000

Detail

Václav Tikal - Hulán

Václav Tikal
Hulán

Id: 502901

tempera/papír, rozměr 45 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan  Zrzavý - Arkády

Arkády

Id: 489408

kombinovaná technika/tužka/pastelky/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491111

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jiří Winter Neprakta
Dovol mi, strýčku...

Id: 503001

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Iva Hüttnerová - Večer na Starém městě

Iva Hüttnerová
Večer na Starém městě

Id: 502402

litografie/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

15 001

Detail

Ivan Pinkava - Samotář

Ivan Pinkava
Samotář

Id: 503107

fotografie/papír, rozměr 42 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Salvador Dalí - Božská komedie, No.19 - Les Simoniaque

Salvador Dalí
Božská komedie, No.19 - Les Simoniaque

Id: 503702

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Patrik Saudek - Broskvička

Patrik Saudek
Broskvička

Id: 494904

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jiří Anderle - Mysterium času

Mysterium času

Id: 498501

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 27,5 x 21,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Ladislav Karoušek - Krajina

Ladislav Karoušek
Krajina

Id: 502505

olej/plátno, rozměr 60 x 69 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 503903

lept/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Zdeněk Smetana - Štaflík a Špagetka na Divokém Západě

Zdeněk Smetana
Štaflík a Špagetka na Divokém Západě

Id: 484003

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Bohuslav Reynek - Dulcinea

Bohuslav Reynek
Dulcinea

Id: 503902

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail