Čas na serveru 14:21:42

Aukce C/2024

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 520906

kresba, kombinovaná technika propiska/tužka/papír, rozměr listu 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu, ve střední části viditelný přehyb

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Rossí - Zátiší v krajině

Karel Rossí
Zátiší v krajině

Id: 521609

olej/plátno, rozměr 43,5 x 51,5 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Miloslav Chlupáč - Žena I

Miloslav Chlupáč
Žena I

Id: 521613

kresba, centrofix/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 44,5 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno MUD Benešov 2018 - 2019, publikováno v katalogu výstavy Miloslav Chlupáč 1920 - 2008

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vladimír Boudník - Rypadlo

Vladimír Boudník
Rypadlo

Id: 521901

kombinovaná technika/papír Velké Losiny, rozměr ve výřezu 54 x 31,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, jeden ze šesti grafických listů z let 1964 - 1968 ze souboru vydaného v roce 1989, vyd. F. Janás, Edice 33, sv. 32 v počtu souborů 35

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jindra Kocourek - Harley Davidson

Jindra Kocourek
Harley Davidson

Id: 489603

olej/sololit, rozměr 24 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Langer - Z Tater

Karel Langer
Z Tater

Id: 516608

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, fragmenty podpisu vlevo dole, rámováno, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kanyza - Znamení

Jan Kanyza
Znamení

Id: 521401

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 51 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Martin Balcar - Lidé

Martin Balcar
Lidé

Id: 522103

akryl/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Miroslava Kocmanová - Pavilon 79

Miroslava Kocmanová
Pavilon 79

Id: 483609

olej/plátno, rozměr 89 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František  Tichý - Svatební oznámení

František Tichý
Svatební oznámení

Id: 490601

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Ve skalách

Neznačeno
Ve skalách

Id: 517102

olej/dřevo, rozměr 20 x 25,2 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Miroslava Kocmanová - Tichá krajina

Miroslava Kocmanová
Tichá krajina

Id: 483611

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - U rybníka

František Cína - Jelínek
U rybníka

Id: 518810

olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Vlasák - Astrální oblast

Jaroslav Vlasák
Astrální oblast

Id: 519903

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Pocta Karlu Theissigovi

Josef Jíra
Pocta Karlu Theissigovi

Id: 511805

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 944

Detail