Čas na serveru 14:17:51

Aukce C/2024

Jan Konůpek - Fantaskní výjev

Jan Konůpek
Fantaskní výjev

Id: 510905

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Jiří Anderle - Alžběta Habsburská

Alžběta Habsburská

Id: 512706

kombinovaná technika, lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše viditelné drobné ohyby papíru

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

František Líbal - Konvolut dvou kusů

František Líbal
Konvolut dvou kusů

Id: 516104

Zimní krajina: olej/karton, rozměr 16 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno rámováno, Podzim: olej/karton, rozměr 15,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

S. G.  Maran - Ve stínu

S. G. Maran
Ve stínu

Id: 513704

olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Zdeněk Smetana - Rákosníček

Zdeněk Smetana
Rákosníček

Id: 500004

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, z dílu Rákosníček a hvězdy, Jak Rákosníček s Vodnářem zařídili, aby pršelo

Vyvolávací cena:

Detail

Tomáš Bím - Na golfu II - Konvolut tří kusů

Tomáš Bím
Na golfu II - Konvolut tří kusů

Id: 511302

3 x barevná litografie/papír, rozměr listu 18 x 11 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Tomáš Bím - Golfové hřiště - Konvolut dvou kusů

Tomáš Bím
Golfové hřiště - Konvolut dvou kusů

Id: 511303

2 x barevná litografie/papír, rozměr listu 11,5 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Skramlík - Šlechtic

Jan Skramlík
Šlechtic

Id: 513701

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Nedvěd - Bacchus

František Nedvěd
Bacchus

Id: 516301

olej/sololit, rozměr 75 x 61 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 521611

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jiří Winter Neprakta - Třpytka

Jiří Winter Neprakta
Třpytka

Id: 483416

tuš/papír, rozměr listu 16 x 25,5 cm, značeno autorským razítkem na zadní straně, popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris - Mozek

Oldřich Kulhánek
Ex libris - Mozek

Id: 473509

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Karel Souček (Bor) - Laboratoř

Karel Souček (Bor)
Laboratoř

Id: 516102

olej/karton, rozměr 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Zdeněk Smetana - Rákosníček

Zdeněk Smetana
Rákosníček

Id: 500005

Vyvolávací cena:

Detail

Tomáš Bím - Na golfu - Konvolut tří kusů

Tomáš Bím
Na golfu - Konvolut tří kusů

Id: 511301

Vyvolávací cena:

Detail