Čas na serveru 14:20:42

Aukce C/2024

Ota Janeček - Zahleděná s ptáčkem na rameni

Zahleděná s ptáčkem na rameni

Id: 484806

kolorovaná serigrafie/ruční papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Karel Hodr - Na lávce

Karel Hodr
Na lávce

Id: 513101

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - U vody

Otakar Hůrka
U vody

Id: 521403

olej/překližka, rozměr 35 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Podvečer v marině

Jan Bohumil Pospíšil
Podvečer v marině

Id: 513703

olej/plátno, rozměr 30 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris  - Tři orli

Oldřich Kulhánek
Ex libris - Tři orli

Id: 473508

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Tomáš Bím - Pod vrcholem

Tomáš Bím
Pod vrcholem

Id: 511304

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Zelenoočka

Zelenoočka

Id: 484807

kolorovaná serigrafie/ruční papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Iva Hüttnerová - Ochotnický spolek

Iva Hüttnerová
Ochotnický spolek

Id: 509306

litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jaroslav Riedl - Zátiší s hruškami

Jaroslav Riedl
Zátiší s hruškami

Id: 480602

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 36 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Silvie Vurcfeldová - Světla (art brut)

Silvie Vurcfeldová
Světla (art brut)

Id: 517404

akryl/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, ze sbírky Art Brut významného českého psychiatra

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Chaba  - Růže

Karel Chaba
Růže

Id: 523801

olej/karton, rozměr 29 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, pod malbou prosvítá původní potisk kartonu

Vyvolávací cena:

Detail