Čas na serveru 14:23:10

Aukce CI/2024

Jiří Anderle - Voják, dívka a rodiče

Voják, dívka a rodiče

Id: 519402

lept/suchá jehla/ruční papír/fotografie, rozměr listu cca 96 x 64 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černém

František Kupka
Bílé rytmy na černém

Id: 511105

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr listu cca 38 x 58 cm, značeno vpravo dole v tisku, vlevo dole pozůstalostním razítkem, volně loženo

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Olbram Zoubek - Astronomie

Astronomie

Id: 515801

papírový reliéf, ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Bohuslav Reynek - Stabat Mater

Bohuslav Reynek
Stabat Mater

Id: 518801

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan  Zrzavý - Loď se dvěma balvany

Loď se dvěma balvany

Id: 522210

suchá jehla/papír, rozměr listu 24 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, vznik 1947, pořízeno jen několik tisků za umělcova působení v Olomouci, v soupisu Grafického díla Jana Zrzavého sepsaného Františkem Dvořákem č.26, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Účastníci: 18

Vlastimil Zábranský - Pravé pozlátko

Vlastimil Zábranský
Pravé pozlátko

Id: 522502

olej/karton, rozměr 29 x 20,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Salvador Dalí - Šťastný jednorožec

Salvador Dalí
Šťastný jednorožec

Id: 527702

barevná litografie/papír/zlatý prach, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 240

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František Ringo Čech - Australské taxi

František Ringo Čech
Australské taxi

Id: 530102

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jaroslav Panuška - Břízky

Jaroslav Panuška
Břízky

Id: 526801

olej/karton, rozměr 51 x 66 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Adolf Born - Diplomatická jednání

Diplomatická jednání

Id: 529801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Gustav Macoun - Blaník - Neustupov

Gustav Macoun
Blaník - Neustupov

Id: 521405

olej/plátno, rozměr 90 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT, rozměr s rámem 115 x 150 cm), značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jan Skramlík - Mušketýři

Jan Skramlík
Mušketýři

Id: 524901

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Radek Andrle - Zrození

Radek Andrle
Zrození

Id: 525407

kolorovaná cínová plastika na dřevěném podstavci, celková výška 48 cm, výška podstavce 3 cm, rozměr podstavce 15 x 15 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Slávka Krátká - Větrná ulice

Slávka Krátká
Větrná ulice

Id: 528001

akryl/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, po

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Karel Hodr - Rybářské lodě na nábřeží

Karel Hodr
Rybářské lodě na nábřeží

Id: 523102

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 38 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail