Čas na serveru 02:30:23

Aukce LXXXXI/2023

Jan Saudek - 2 Big 4 you

2 Big 4 you

Id: 429902

fotografie, rozměr listu 23,5 x 17,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Iva Hüttnerová - Ve vykřičeném domě

Iva Hüttnerová
Ve vykřičeném domě

Id: 433301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 36 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Born - Tramp

Tramp

Id: 434801

tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Martin Lukáč - Hlava

Martin Lukáč
Hlava

Id: 439806

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Anderle - Devatero múz

Devatero múz

Id: 433103

lept/papír, rozměr ve výřezu 15 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vladimír Renčín - ... vy ste pantátu otrávili!

Vladimír Renčín
... vy ste pantátu otrávili!

Id: 435601

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 33,5 x 26,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, rámováno, chráněno plexi

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jiří Kolář - Myšlenky Lorda Byrona

Jiří Kolář
Myšlenky Lorda Byrona

Id: 436901

koláž/papír, rozměr 29,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Salvador Dalí - Vítězní koně

Salvador Dalí
Vítězní koně

Id: 439302

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 60,5 x 44 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Otto Placht - Démoni

Otto Placht
Démoni

Id: 440404

pastel/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Pasta  Oner - I am the only thing

Pasta Oner
I am the only thing

Id: 404206

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně pečeť autora

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vojtěch Preissig - Stavení

Vojtěch Preissig
Stavení

Id: 431905

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr listu 9 x 14 cm, značeno vpravo dole autorským razítkem, na levé straně v tisku, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Rapin - Odaliska

Jan Rapin
Odaliska

Id: 433106

olej/plátno, rozměr 34 x 48 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Philipp Albert Gliemann - Motiv z Orientu

Philipp Albert Gliemann
Motiv z Orientu

Id: 434123

kresba/sépie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Antonín Hudeček - Pod Tatrami

Antonín Hudeček
Pod Tatrami

Id: 438403

olej/karton, rozměr 18 x 25 cm, neznačeno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Bohumil Mareček - Dívka s květinami

Bohumil Mareček
Dívka s květinami

Id: 438601

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail