Čas na serveru 02:35:01

Aukce LXXXXI/2023

František  Max - Libáňský kostelík

František Max
Libáňský kostelík

Id: 405909

olej/karton, rozměr 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kristian Kodet - Faun

Kristian Kodet
Faun

Id: 438203

suchá jehla/papír, rozměr 48 x 32 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - Kůň - žena

Salvador Dalí
Kůň - žena

Id: 429503

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Adolf Liebscher - Žena s rukávníkem

Adolf Liebscher
Žena s rukávníkem

Id: 438902

kvaš/papír, rozměr 30 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Josef Jíra - Slavnost jezdců apokalypsy

Josef Jíra
Slavnost jezdců apokalypsy

Id: 434303

kolorovaná suchá jehla/běloba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

František  Max - Krajina

František Max
Krajina

Id: 438909

olej/plátno, rozměr 32 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta Jaroslavu Seifertovi

Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi

Id: 437201

lept/papír, rozměr listu 41,5 x 32 cm, rozměr ve výřezu 30 x 21,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Marko Čermák - Rychlé šípy v klubovně

Marko Čermák
Rychlé šípy v klubovně

Id: 429904

digitální tisk/papír, rozměr listu 27,5 x 40 cm, značeno a číslováno 2/10 ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Mareček - Moře

Bohumil Mareček
Moře

Id: 438207

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Liebscher - Povodí Vltavy

Karel Liebscher
Povodí Vltavy

Id: 434109

tužka/papír, rozměr listu 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

W. Werner - U lesa

W. Werner
U lesa

Id: 440302

olej/plátno, rozměr 39,5 x 58 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František Gross - Hlava

František Gross
Hlava

Id: 429003

monotyp/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Jakub - Děti s květinami

František Jakub
Děti s květinami

Id: 436102

olej/karton, rozměr 38 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Lada - Podzim

Josef Lada
Podzim

Id: 413003

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 85 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na několika místech natržený papír

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Viktor Stelzer - Rybáři

Viktor Stelzer
Rybáři

Id: 426603

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail