Aukce LXXXXIII/2023
Jindra Kocourek
Trump 1910
Id: 453608
olej/sololit, rozměr 20 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 800 Kč
Jindra Kocourek
Steyr XXX
Id: 453607
olej/sololit, rozměr 20,5 x 28,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 700 Kč
Bohumil Stanislav Urban
Tulipány
Id: 439502
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 600 Kč
George Barris
Marilyn Monroe
Id: 453902
fotografie, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Ferdinand Engelmüller
Brandýs nad Labem
Id: 454204
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 500 Kč
Kouzelník
Id: 456603
lept/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 Kč
Adrian T. Bell
Závoj
Id: 458801
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Pavel Štych
Luna
Id: 452303
akryl/plátno, rozměr 95 x 80 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Ferdinand Kotvald
Ulice v Karlových Varech
Id: 452503
olej/tempera/překližka, rozměr ve výřezu 24,5 x 33,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Řecký rybář - Monemvasia
Id: 454606
propiska/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč
Václav Pavlík
Kytice karafiátů
Id: 448803
olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
František Emler
Kostel
Id: 449202
tempera/papír, rozměr 27 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Eduard Ovčáček
Green-Red Blues
Id: 456507
litografie/papír, rozměr 62 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Jiří Winter Neprakta
Johannes Gutenberg
Id: 442426
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 31 x 45 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Jiří Winter Neprakta
Klíčník
Id: 442425
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 31 x 45 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč