Aukce LXXXXIII/2023
Roland Topor
Divoká planeta
Id: 452108
akvarel/tuš/papír, rozměr listu 19,5 x 32 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, volně loženo, kresba k filmu Divoká planeta
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
Petr Jaroš
Cesta
Id: 452301
olej/karton, rozměr 47 x 63 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Jaroslav Šerých
Vetknutý pohyb
Id: 456701
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Vladimír Sychra
Únos Evropy
Id: 434131
lept/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 32,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, lokálně na papíru zažloutlé fleky (viz foto)
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč
Josef Velčovský
Modrý pokoj
Id: 451901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Ferdinand Kotvald
Krajina v červenci (Poděbrady)
Id: 453201
tempera/překližka, rozměr 39 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Viktor Rolín
Před bouří
Id: 451802
olej/překližka, rozměr 30 x 43 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 400 Kč
Adolf Kašpar
Krojované děvče
Id: 438911
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Albín Brunovský
Eva a Adam
Id: 394019
lept/suchá jehla/papír, rozměr tiskové plochy cca 11 x 8 cm, rozměr listu 29 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Josef Istler
Pocta Mahlerovi
Id: 430106
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
František Emler
Předjaří
Id: 449205
tempera/papír, rozměr 12 x 19 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč
Emil Filla
Kubistické zátiší
Id: 449414
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 19 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč
Milan Knížák
Karvinský kapr
Id: 458501
pastelka/propiska/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 32,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Hlava dívky
Id: 456504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Max Švabinský
Orchideje
Id: 434120
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč