Aukce LXXXXIII/2023
Capriccio VI (Venuše podle Rubense)
Id: 456002
lept/papír, rozměr 53 x 35 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Secese
Id: 452601
fotografie/kapadeska, rozměr 50 x 53 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
20 000 Kč
Vanitas I
Id: 428904
lept/ruční papír, rozměr cca 64 x 48 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Josef Šíma
Krystal
Id: 433809
dřevoryt/papír, rozměr listu 26 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
19 500 Kč
Jan Bauch
Homér, Odysseia
Id: 451505
kombinovaná technika/papír, rozměr 26,5 x 36,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, skica k ilustraci Homérova díla Odysseia, vyd. Odeon v roce 1984
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 500 Kč
Andy Warhol
Wayne Gretzky
Id: 454703
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 30/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 002 Kč
Josef Nálepa
Salvador Dalí
Id: 450701
bronzová plastika/busta na mramorovém podstavci, rozměr bez podstavce 32,5 x 25 cm, výška podstavce 4,5 cm, značeno a datováno na zadní straně a také na pravém boku busty (viz foto)
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
19 000 Kč
Emil Schovánek
Dívka s perlami
Id: 450801
olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 000 Kč
Hella Guth
Pierot
Id: 454402
olej/plátno, viditelný rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
19 000 Kč
The Puppet
Id: 442418
kolorovaná fotografie, rozměr cca 35 x 31 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části a na levém okraji, volně loženo, nerámováno, z limitované edice 5 ks, číslováno 1/5
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 451601
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, značeno a číslováno ve spodní části 9/10 (!), paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o původní tisk z roku 2014
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Benátská kurtizána
Id: 452104
barevný lept/papír, rozměr listu 47 x 32 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč
Anděl
Id: 455103
papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 16,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Jaroslav Mandl
Kaleidoskop
Id: 450902
vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 68,5 x 68,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 500 Kč
Max Švabinský
Hlavička dívky
Id: 451503
kresba tužkou/papír, rozměr 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč