Aukce LXXXXIII/2023
Eugen Krón
Matka s dítětem
Id: 452802
uhel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Kája Saudek
Hodina baletu
Id: 378811
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Jan Bauch
Odysseus
Id: 433812
lavírovaná kresba tuší/papír, rozměr listu 41,5 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Last Tango in Prague
Id: 442419
fotografie, rozměr cca 24 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno na levé a pravé straně, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Jaroslav Mandl
Koule I
Id: 453002
vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 68,5 x 68,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 000 Kč
Jaromír Gargulák
Lev
Id: 452001
bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška s podstavcem 41,5 cm, bez podstavce 40 cm, šířka 18 cm, neznačeno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Vila u moře (Cavtat, Chrovatsko)
Id: 455403
olej/plátno, rozměr 45 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v pravém horním rohu vypadaná malba (viz foto)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Jan Rapin
Volba
Id: 456101
olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Radek Baláž
Houston Cadillac a Eldorado
Id: 453001
olej/plátno, rozměr 80 x 130 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 055 Kč
The Rope
Id: 442415
kolorovaná fotografie, rozměr cca 40 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Portrét mého fízla
Id: 447711
litografie/papír, rozměr listu 74 x 58 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, cyklus Tribunál
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
15 500 Kč
Henrich Šusták
Zelená abstrakce
Id: 452407
akryl/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Konvolut dvou kusů
Id: 455401
Podvečer - Mostek: olej/překližka, rozměr 21 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, Na tiché Orlici: olej/překližka, rozměr 21 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Jan Kutálek
Sv. Jiří
Id: 428101
závěsný keramický talíř, pálená hlína/glazura, průměr cca 37 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 001 Kč
Kája Saudek
Dr. Radim Uzel
Id: 378807
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 40 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč