Čas na serveru 21:09:13

Aukce LXXXXIX/2024

Oldřich Kulhánek - Sepjaté ruce

Oldřich Kulhánek
Sepjaté ruce

Id: 473502

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Autor neurčen - Figurální scéna

Figurální scéna

Id: 506202

emailový medailon, průměr 6,5 cm, neznačeno, zasazeno v rámu, (Limoges, 2.pol 18. stol.)

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Emil Filla - Zátiší s rybou, citrónem, sklenicí a dýmkou

Emil Filla
Zátiší s rybou, citrónem, sklenicí a dýmkou

Id: 504302

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno ve spodní části v tisku, číslováno tužkou vlevo dole, volně loženo, List byl součástí kolekce devíti grafických listů vydaných k 30. výročí úmrtí E. F. u příležitosti slavnostního večera 21. října 1983 v Klementinu pro žáky E. F. Listy vytiskla z původních desek akad. mal. Alena Antonová, č. 70/80

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Krajina s figurální stafáží

Neznačeno
Krajina s figurální stafáží

Id: 506102

olej/dřevo, rozměr 29 x 37 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Bohumír Matal - Hlava

Bohumír Matal
Hlava

Id: 509607

tužka/papír, viditelný rozměr 24 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Kamil Lhoták - Dvakrát PF Kamila Lhotáka

Kamil Lhoták
Dvakrát PF Kamila Lhotáka

Id: 444206

PF 74: litografie/papír, rozměr 15 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, PF 76, litografie/papír, rozměr 12 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Philips Wouwerman - následovník - Krajina s jezdci na břehu řeky

Philips Wouwerman - následovník
Krajina s jezdci na břehu řeky

Id: 506201

olej/dřevo, rozměr 27,5 x 20 cm, neznačeno, rámováno, dírka v rámu v horní části, v minulosti restaurováno, v horní části prasklé dřevo (viz foto)

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Alois Moravec - Odpočinek

Alois Moravec
Odpočinek

Id: 509102

olej/plátno, rozměr 23 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek z Umělecké besedy

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jan Kutálek - Zrcátko a Blíženci

Jan Kutálek
Zrcátko a Blíženci

Id: 428109

konvolut dvou kusů, pálená hlína/glazura, 1) zrcátko: průměr 23 cm, značeno na zadní straně 2) znamení zvěrokruhu: rozměr cca 15 x 15 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

Detail

Cyril Jančálek - Na Fryšávce u Dolní Lišné

Cyril Jančálek
Na Fryšávce u Dolní Lišné

Id: 437704

olej/karton, rozměr 34,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na pravé straně malba přilepena na sklo

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Vesnička

František Max
Vesnička

Id: 500003

olej/plátno, rozměr 38 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Žena v křesle

Emil Filla
Žena v křesle

Id: 504303

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 42 x 30 cm, neznačeno, číslováno tužkou vlevo dole 43/60, volně loženo, List byl součástí kolekce devíti grafických listů vydaných k 30. výročí úmrtí E. F. u příležitosti slavnostního večera 21. října 1983 v Klementinu pro žáky E. F. Listy vytiskla z původních desek akad. mal. Alena Antonová

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Zátiší s dýmkou

Emil Filla
Zátiší s dýmkou

Id: 504304

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 42 x 30 cm, neznačeno, číslováno tužkou vlevo dole 40/60, volně loženo, List byl součástí kolekce devíti grafických listů vydaných k 30. výročí úmrtí E. F. u příležitosti slavnostního večera 21. října 1983 v Klementinu pro žáky E. F. Listy vytiskla z původních desek akad. mal. Alena Antonová

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hodr - Herisau (Appenzell)

Karel Hodr
Herisau (Appenzell)

Id: 508801

olej/karton, rozměr 16,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně autorský Ověřovací list

Vyvolávací cena:

Detail

Hanns Diehl - Schody filozofů

Hanns Diehl
Schody filozofů

Id: 509101

olej/dřevo, rozměr 34 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail