Čas na serveru 21:09:13

Aukce LXXXXIX/2024

Jan Kristofori - Vztahy I

Jan Kristofori
Vztahy I

Id: 505911

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

  Autor neurčen - U zubaře

U zubaře

Id: 509114

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Ladislav  Zívr - Květ

Ladislav Zívr
Květ

Id: 491341

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Nejedlý - Na trhu

Karel Nejedlý
Na trhu

Id: 509109

olej/karton, rozměr 21,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech vypadaná malba

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Zdeněk Mlčoch - Za úplňku

Zdeněk Mlčoch
Za úplňku

Id: 513501

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

František Gross - Postava ve městě

František Gross
Postava ve městě

Id: 509604

litografie/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail