Aukce LXXXXIX/2024
Jan Kristofori
Vztahy I
Id: 505911
litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč
U zubaře
Id: 509114
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč
Ladislav Zívr
Květ
Id: 491341
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Karel Nejedlý
Na trhu
Id: 509109
olej/karton, rozměr 21,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech vypadaná malba
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Zdeněk Mlčoch
Za úplňku
Id: 513501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
František Gross
Postava ve městě
Id: 509604
litografie/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč