Aukce LXXXXIX/2024
Ptáček
Id: 511801
bronzová plastika, rozměr 5 x 3,1 cm, značeno ve spodní části, kat.č. 9966, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Zdeněk Burian
Stopka a spol - Příběhy tří hochů
Id: 512102
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Stopka a spol - Příběhy tří hochů, nakl. Toužimský Moravec, naps. Rudyard Kipling, na zadní straně fotokopie celého listu před zapaspartováním, po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 500 Kč
Život
Id: 513804
fotografie, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč
Alois Kalvoda
Mrazivý podvečer
Id: 514501
olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
13 500 Kč
Pasta Oner
Václav Havel 2023
Id: 503102
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Pasta Oner
Choose to be happy
Id: 446609
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč
František Hudeček
Hlava
Id: 506701
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Edmund John Niemann
Říční krajina s rybářem
Id: 511503
olej/dřevěná deska, rozměr 22 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 500 Kč
Krásná hora
Id: 493702
tužka/papír, rozměr listu 9 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, chráněno plexi, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 121 Kč
Miroslava Kocmanová
Zlatý déšť
Id: 483602
olej/plátno, rozměr 76 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Ferdinand Kotvald
Na Matějské pouti
Id: 508101
olej/karton, rozměr 28,5 x 43,5 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč
Oldřich Kulhánek
The lost smile
Id: 510603
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Ex libris - Don Quichote
Id: 473512
lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 600 Kč
Jan Kristofori
Partitura
Id: 505906
kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
11 500 Kč
Zdeněk Sklenář
Žena
Id: 502603
litografie/papír, rozměr listu 33 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 388 Kč