Čas na serveru 21:04:57

Aukce LXXXXIX/2024

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 511801

bronzová plastika, rozměr 5 x 3,1 cm, značeno ve spodní části, kat.č. 9966, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Zdeněk Burian - Stopka a spol - Příběhy tří hochů

Zdeněk Burian
Stopka a spol - Příběhy tří hochů

Id: 512102

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Stopka a spol - Příběhy tří hochů, nakl. Toužimský Moravec, naps. Rudyard Kipling, na zadní straně fotokopie celého listu před zapaspartováním, po

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan Saudek - Život

Život

Id: 513804

fotografie, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Alois Kalvoda - Mrazivý podvečer

Alois Kalvoda
Mrazivý podvečer

Id: 514501

olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Pasta  Oner - Václav Havel 2023

Pasta Oner
Václav Havel 2023

Id: 503102

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Pasta  Oner - Choose to be happy

Pasta Oner
Choose to be happy

Id: 446609

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František  Hudeček - Hlava

František Hudeček
Hlava

Id: 506701

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Edmund John Niemann - Říční krajina s rybářem

Edmund John Niemann
Říční krajina s rybářem

Id: 511503

olej/dřevěná deska, rozměr 22 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jan  Zrzavý - Krásná hora

Krásná hora

Id: 493702

tužka/papír, rozměr listu 9 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, chráněno plexi, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

Vyvolávací cena:

12 121

Detail

Miroslava Kocmanová - Zlatý déšť

Miroslava Kocmanová
Zlatý déšť

Id: 483602

olej/plátno, rozměr 76 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ferdinand Kotvald - Na Matějské pouti

Ferdinand Kotvald
Na Matějské pouti

Id: 508101

olej/karton, rozměr 28,5 x 43,5 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Kulhánek - The lost smile

Oldřich Kulhánek
The lost smile

Id: 510603

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris - Don Quichote

Oldřich Kulhánek
Ex libris - Don Quichote

Id: 473512

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 600

Detail

Jan Kristofori - Partitura

Jan Kristofori
Partitura

Id: 505906

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
7 500

11 500

Detail

Zdeněk Sklenář - Žena

Zdeněk Sklenář
Žena

Id: 502603

litografie/papír, rozměr listu 33 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

11 388

Detail