Čas na serveru 02:33:42

Aukce LXXXXV/2024

Bedřich Černý - Před zámeckým parkem

Bedřich Černý
Před zámeckým parkem

Id: 468901

olej/plátno, rozměr 55 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Vlasák - Fata morgana

Jaroslav Vlasák
Fata morgana

Id: 472302

kombinovaná technika, olej/akryl/plátno, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Philippe Halsman - Marilyn Monroe - sitting pro časopis Life

Philippe Halsman
Marilyn Monroe - sitting pro časopis Life

Id: 475903

fotografie, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - Božská komedie

Salvador Dalí
Božská komedie

Id: 418208

2 ks dřevoryt/ruční papír, rozměr každého listu 33 x 26 cm, neznačeno, volně loženo, přiloženy dva díly knihy LE PARADIS

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Grus - Jezdec v zimní krajině

Jiří Grus
Jezdec v zimní krajině

Id: 474002

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a číslováno vlevo dole, autorský tisk 1/7, volně loženo, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

Detail

František Ladislav Soukup - V rákosí

František Ladislav Soukup
V rákosí

Id: 476006

olej/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Candido Bidó - Holubice

Candido Bidó
Holubice

Id: 475602

tempera/plátno, rozměr 18 x 14 cm, značeno a datováno na levé straně, rámováno, drobné oděrky na rámu, na levé straně šrám v malbě

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Adolf Born - Pohádka II

Pohádka II

Id: 469404

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Šohaj s děvčetem

Josef (Joža) Koudelka
Šohaj s děvčetem

Id: 457302

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na levé straně drobné oděrky v malbě (viz foto)

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Vojtěch  Sedláček - Koňský povoz

Vojtěch Sedláček
Koňský povoz

Id: 472801

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Josef Jíra - Krejčovská panna

Josef Jíra
Krejčovská panna

Id: 464707

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Ivan Sedliský - Praha barokní

Ivan Sedliský
Praha barokní

Id: 465705

olej/sololit, 65 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Bedřich Wachsmann - Koupání

Bedřich Wachsmann
Koupání

Id: 459004

olej/plátno, rozměr 76 x 64 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jan  Zrzavý - Autoportrét

Autoportrét

Id: 462204

tužka/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Jan Zrzavý, naps. Miroslav Lamač, Praha 1980, str. 4

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Josef Ullmann - Na cestě

Josef Ullmann
Na cestě

Id: 476002

pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, v levém dolním rohu natržený papír

Vyvolávací cena:

3 900

Detail