Čas na serveru 06:10:40

Aukce LXXXXV/2024

Jaroslav Panuška - Valečov

Jaroslav Panuška
Valečov

Id: 464404

kombinovaná technika, tempera/olej/karton, rozměr 65 x 49 cm, značeno vlevo dole, popsáno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 76

Josef Jambor - Březová alej

Josef Jambor
Březová alej

Id: 474201

olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

91 000

Detail

Příhozy: 95

Bohumil Vrzal - Cestou do Barcelony

Bohumil Vrzal
Cestou do Barcelony

Id: 471103

kombinovaná technika, plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

87 000

Detail

Příhozy: 79

František Ringo Čech - Malostranské střechy a Pražský hrad

František Ringo Čech
Malostranské střechy a Pražský hrad

Id: 475802

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Příhozy: 68

Václav Brožík - Flámský šlechtic

Václav Brožík
Flámský šlechtic

Id: 473001

olej/plátno, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
15 000

83 000

Detail

Františka Podpěrová-Bělská - Žena s dítětem

Františka Podpěrová-Bělská
Žena s dítětem

Id: 420308

bronzová plastika, celková výška 84 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 61

Dan Richter - Studna v zimě

Dan Richter
Studna v zimě

Id: 477601

olej/karton, rozměr 94 x 64,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 75

Rudolf Krivoš - Z tisovického kraja II.

Rudolf Krivoš
Z tisovického kraja II.

Id: 473809

kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 50 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
7 000

73 000

Detail

Příhozy: 55

Zdeněk Burian - Černý mustang

Zdeněk Burian
Černý mustang

Id: 476301

tuš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 12,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy Černý mustang, naps. Karel May, vyd. SNDK 1968

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 67

Petr Modlitba - Dakosaurus andiniensis

Petr Modlitba
Dakosaurus andiniensis

Id: 471802

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno,po

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 81

Kamil Lhoták - Motorka

Kamil Lhoták
Motorka

Id: 463604

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

68 666

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 91

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 471602

olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

66 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 60

Robert Jiran - Žena s kočkou

Robert Jiran
Žena s kočkou

Id: 429702

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně autorské razítko, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 75

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 471704

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

61 000

Detail

Robert Jiran - Golf

Robert Jiran
Golf

Id: 473701

Vyvolávací cena:

61 000

Detail