Čas na serveru 02:04:10

Aukce LXXXXVIII/2024

František Škrabánek - Jarní nálada

František Škrabánek
Jarní nálada

Id: 493502

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 34 x 83 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Bedřich  Feigl - U vody

Bedřich Feigl
U vody

Id: 437703

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 39 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na několika místech zvlněný papír, vpravo nahoře přeložený

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Grus - Volemanův dobrácký pohled I.

Jiří Grus
Volemanův dobrácký pohled I.

Id: 497801

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 33,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, publikováno v časopisu Aargh v roce 2010, vyd. Analphabet Books

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Grus - Volemanův dobrácký pohled II.

Jiří Grus
Volemanův dobrácký pohled II.

Id: 497802

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 35,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, publikováno v časopisu Aargh v roce 2010, vyd. Analphabet Books

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Mukařovský - Manikúra

Josef Mukařovský
Manikúra

Id: 493710

tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Ivan Horyna - Ryby

Ivan Horyna
Ryby

Id: 489405

akryl/sololit, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Oldřich Kulhánek - Poesie I

Oldřich Kulhánek
Poesie I

Id: 473511

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Otto Molitor - Na poli

Otto Molitor
Na poli

Id: 496901

olej/karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Ivan Horyna - Pijan

Ivan Horyna
Pijan

Id: 489404

olej/karton, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Novoročenka Antonína Millera

František Tichý
Novoročenka Antonína Millera

Id: 500612

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 195, str. 137

Vyvolávací cena:

Detail

Marcel Krasický - Portrét muže

Marcel Krasický
Portrét muže

Id: 500805

olej/překližka, rozměr 27 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jindra Kocourek - Renault CF

Jindra Kocourek
Renault CF

Id: 489605

olej/sololit, rozměr 23,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Blanka Matragi - Žena

Blanka Matragi
Žena

Id: 490105

uhel/papír, rozměr ve výřezu 67 x 37 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, v horní části papír zašpiněný a mírně natržený

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Václav  Kozák - Zlatá ulička

Václav Kozák
Zlatá ulička

Id: 501302

olej/karton, rozměr 40 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jindra Kocourek - Auta

Jindra Kocourek
Auta

Id: 489602

olej/sololit, rozměr 30 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 600

Detail