Čas na serveru 02:21:09

Aukce LXXXXVIII/2024

Kristian Kodet - Tajemství

Kristian Kodet
Tajemství

Id: 484301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

35 500

Detail

Účastníci: 18

Olbram Zoubek - Anděl

Anděl

Id: 499801

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 36 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (rok vzniku 1995)

Vyvolávací cena:

34 100

Detail

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 485802

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

33 000

Detail

Ota Janeček - Chromosféra při zatmění slunce

Chromosféra při zatmění slunce

Id: 497501

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2005), kat. č. 4038

Vyvolávací cena:
12 000

33 000

Detail

Josef Jambor - Pohled od Landrátského kopce na Milovy

Josef Jambor
Pohled od Landrátského kopce na Milovy

Id: 498701

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Václav Rabas - Zátiší

Václav Rabas
Zátiší

Id: 500501

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Eberhard Wilm - Nymfy

Eberhard Wilm
Nymfy

Id: 501602

olej/plátno, rozměr 75 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, krakelovaná malba

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

František Líbal - Rybník Starý kancléř

František Líbal
Rybník Starý kancléř

Id: 500801

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Ivan Pinkava - X Y Z

Ivan Pinkava
X Y Z

Id: 503108

fotografie/papír, Gelatine Silver Print, rozměr ve výřezu 70,5 x 94,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
12 500

31 900

Detail

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 490901

tužka/papír, rozměr listu 12 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 500

Detail

Příhozy: 58

Vladimír Muzička - Jednou v srpnu

Vladimír Muzička
Jednou v srpnu

Id: 494302

olej/dřevovláknitá deska, rozměr 81 x 98 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Salvador Dalí - Helios - Kolos rhodský

Salvador Dalí
Helios - Kolos rhodský

Id: 496301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 71 x 42,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jan Saudek - The Flame

The Flame

Id: 487001

kolorovaná fotografie, rozměr 41 x 30,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan Saudek - Destiny

Destiny

Id: 499603

kolorovaná fotografie, rozměr listu cca 13 x 18 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan Honsa - Zátiší s lahvemi a samovarem

Jan Honsa
Zátiší s lahvemi a samovarem

Id: 502005

olej/papír fixovaný na plátně, rozměr 66 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

29 000

Detail