Čas na serveru 14:27:56

Aukce CI/2024

Karel Hodr - Ulice V kopečku, Hradec Králové

Karel Hodr
Ulice V kopečku, Hradec Králové

Id: 523104

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Bohumír Matal - Kompozice

Bohumír Matal
Kompozice

Id: 524702

pastel/papír, rozměr 38 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - korespondence V

Jan Zrzavý - korespondence V

Id: 528905

10 ks osobní korespondence Jana Zrzavého adresované jeho blízké přítelkyni Ele Kadlecové, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - korespondence VI

Jan Zrzavý - korespondence VI

Id: 528906

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Albín Brunovský - Panenky

Albín Brunovský
Panenky

Id: 530004

lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 445

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Vaca - Objekty

Karel Vaca
Objekty

Id: 512301

litografie/papír, rozměr listu 50,5 x 38 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Istler - Pastýřka putující k dubnu

Josef Istler
Pastýřka putující k dubnu

Id: 512303

lept/ruční papír, rozměr listu cca 50 x 35 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumír Jaroněk - Děvče v kroji

Bohumír Jaroněk
Děvče v kroji

Id: 525201

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Konvolut dvou kusů

Otakar Hůrka
Konvolut dvou kusů

Id: 525203

Chalupa: olej/karton, rozměr 34 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, U řeky: olej/karton, rozměr 34 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - korespondence IV

Jan Zrzavý - korespondence IV

Id: 528904

Vyvolávací cena:

Detail

Arnošt Paderlík - Kohout

Arnošt Paderlík
Kohout

Id: 527601

pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, značeno a datováno v horní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

5 101

Detail

František Květoň - Předjaří

František Květoň
Předjaří

Id: 514309

olej/sololit, rozměr 63 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Hudeček - Pod Tatrami

Antonín Hudeček
Pod Tatrami

Id: 512104

olejová tempera/papír, rozměr 44 x 58 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Vilém  Plocek - Člun na břehu

Vilém Plocek
Člun na břehu

Id: 525502

tempera/papír, rozměr ve výřezu 38 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Jíra - Houpací koník

Josef Jíra
Houpací koník

Id: 530604

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr listu 9 x 7 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 850

Detail