Čas na serveru 14:16:09

Aukce CI/2024

Salvador Dalí - Benátky, basilika sv. Marka

Salvador Dalí
Benátky, basilika sv. Marka

Id: 527701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 82,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí 173-75-1

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Olbram Zoubek - Stéla O. - duše

Stéla O. - duše

Id: 518901

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Olbram Zoubek - Dobré jitro

Dobré jitro

Id: 518903

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan  Zrzavý - Muž

Muž

Id: 522204

kresba tužkou/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové, publikováno na obalu knihy Dušana Paly: Stromy a kamení (1947)

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 48

Míla Doleželová - Odpočinek v zahradě

Míla Doleželová
Odpočinek v zahradě

Id: 524803

olej/sololit, rozměr 30 x 54 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Ota Janeček - Šípková Růženka

Šípková Růženka

Id: 526901

kombinovaná technika/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Alois Kirnig - Pod Alpami (Gosau, Rakousko)

Alois Kirnig
Pod Alpami (Gosau, Rakousko)

Id: 527201

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 34 x 43 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Ludvík Kuba - V zámeckém parku

Ludvík Kuba
V zámeckém parku

Id: 521804

olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 388

Detail

František Kobliha - Pokušení sv. Antonína II

František Kobliha
Pokušení sv. Antonína II

Id: 525803

dřevoryt/papír, rozměr 55 x 42 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole v tisku, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech fleky na papíru

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Krejsa - Odpočinek

Josef Krejsa
Odpočinek

Id: 526004

olej/překližka, rozměr 19 x 25 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jiří Anderle - Šťastné náhody podle Fragonarda

Šťastné náhody podle Fragonarda

Id: 510907

suchá jehla/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 78 x 64 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Eva Kmentová - Ústa

Eva Kmentová
Ústa

Id: 526802

plastika, olovo/cín, rozměr cca 10 x 10,5 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Radek Andrle - Dívka pramene

Radek Andrle
Dívka pramene

Id: 525406

kolorovaná cínová plastika, výška 74 cm, průměr spodní části 23 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Olbram Zoubek - Stéla O.  - orantka

Stéla O. - orantka

Id: 518902

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 600

Detail

Ladislav Šíma - Kytice v džbánu

Ladislav Šíma
Kytice v džbánu

Id: 525101

olej/plátno, rozměr 66 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail