Čas na serveru 14:20:45

Aukce CI/2024

Vojtěch Čapek - Hanuama bay

Vojtěch Čapek
Hanuama bay

Id: 527002

akryl/plátno, rozměr 80 x 110 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Vladimír Renčín - Na koncertě

Vladimír Renčín
Na koncertě

Id: 522601

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 28,5 x 38,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

František Tavík Šimon - Japonská brána Tori v Kjótu v zimě

František Tavík Šimon
Japonská brána Tori v Kjótu v zimě

Id: 525802

barevná akvatinta/papír, rozměr 55 x 44 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole v tisku, vlevo dole autorské razítko, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Michael Zeno Diemer - Motiv z Dalmácie

Michael Zeno Diemer
Motiv z Dalmácie

Id: 522702

olej/plátno, rozměr 59 x 83 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

16 500

Detail

Jan  Zrzavý - Pohled na Vodňany

Pohled na Vodňany

Id: 522213

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 10 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

16 001

Detail

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 520702

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, A.T. (autorský tisk), paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Vladimír Renčín - Sardinky v oleji

Vladimír Renčín
Sardinky v oleji

Id: 522602

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 26 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno na pravé straně, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Karel Chaba  - Sblížení

Karel Chaba
Sblížení

Id: 526603

kombinovaná technika/papír, rozměr 50 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Zdeněk Tůma - Půjčovna loděk (skica k dekoraci Ryba na suchu)

Zdeněk Tůma
Půjčovna loděk (skica k dekoraci Ryba na suchu)

Id: 528207

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František Květoň - Domek na kopci

František Květoň
Domek na kopci

Id: 514307

olej/sololit, rozměr 69 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František  Tichý - Eiffelova věž

František Tichý
Eiffelova věž

Id: 527501

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Příhozy: 57

Patrik Saudek - Žena s cigaretou

Patrik Saudek
Žena s cigaretou

Id: 526304

giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu 42 x 29,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Tavík Šimon - Ozdobný květ

František Tavík Šimon
Ozdobný květ

Id: 527502

mezzotinta/papír, rozměr 53 x 43 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole autorské razítko, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 300

Detail

Ota Bubeníček - Hrad Šelmberk u Ml. Vožice

Ota Bubeníček
Hrad Šelmberk u Ml. Vožice

Id: 526001

olej/karton, rozměr ve výřezu 34,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jiří Chadima - Předjaří I

Jiří Chadima
Předjaří I

Id: 518811

tempera/sololit, rozměr 18 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 900

Detail