Čas na serveru 21:10:23

Aukce LXXXXIX/2024

Jindra Kocourek - AERO 1000S

Jindra Kocourek
AERO 1000S

Id: 489607

olej/sololit, rozměr 28 x 29 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

František Michl - Vesnice

František Michl
Vesnice

Id: 498003

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Ota Janeček - Akt

Akt

Id: 509403

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 49,5 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Arnošt Paderlík - Zátiší v ateliéru

Arnošt Paderlík
Zátiší v ateliéru

Id: 511809

kolorovaný linoryt/papír, číslováno 1/1, rozměr ve výřezu 36,5 x 46,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Jan Grimm - Herečky v šatně II

Jan Grimm
Herečky v šatně II

Id: 510201

olej/sololit, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jiří Načeradský - Udivené Venuše

Jiří Načeradský
Udivené Venuše

Id: 510503

tempera/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

4 799

Detail

Ota Janeček - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 509402

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 59 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Otakar Hůrka - Zima u chalupy

Otakar Hůrka
Zima u chalupy

Id: 510304

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Emler - Alexandrie

František Emler
Alexandrie

Id: 510913

olej/karton, rozměr 15 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Kamila Ženatá - Křižovatka cest

Kamila Ženatá
Křižovatka cest

Id: 510502

olej/plátno, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 623

Detail

Zdeněk Blažek - Nábřeží na Jadranu

Zdeněk Blažek
Nábřeží na Jadranu

Id: 511601

olej/plátno, rozměr 45 x 91 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Ivan Konůpek - Farmář

Ivan Konůpek
Farmář

Id: 504101

olej/plátno, rozměr 24 x 21 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Drahoslav Šolta - U okna

Drahoslav Šolta
U okna

Id: 505605

akryl/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Dívka s ptáčkem

Dívka s ptáčkem

Id: 509401

linoryt/ruční papír, rozměr listu cca 35 x 49 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

František  Tichý - Lev

František Tichý
Lev

Id: 504002

lept/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 25 cm, značeno v tisku vpravo dole, tužkou značeno a datováno níže, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail