Aukce LXXXXIX/2024
Jindra Kocourek
AERO 1000S
Id: 489607
olej/sololit, rozměr 28 x 29 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 900 Kč
František Michl
Vesnice
Id: 498003
olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč
Akt
Id: 509403
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 49,5 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Arnošt Paderlík
Zátiší v ateliéru
Id: 511809
kolorovaný linoryt/papír, číslováno 1/1, rozměr ve výřezu 36,5 x 46,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Jan Grimm
Herečky v šatně II
Id: 510201
olej/sololit, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
Jiří Načeradský
Udivené Venuše
Id: 510503
tempera/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 799 Kč
Portrét dívky
Id: 509402
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 59 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Otakar Hůrka
Zima u chalupy
Id: 510304
olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 700 Kč
František Emler
Alexandrie
Id: 510913
olej/karton, rozměr 15 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 700 Kč
Kamila Ženatá
Křižovatka cest
Id: 510502
olej/plátno, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 623 Kč
Zdeněk Blažek
Nábřeží na Jadranu
Id: 511601
olej/plátno, rozměr 45 x 91 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
Ivan Konůpek
Farmář
Id: 504101
olej/plátno, rozměr 24 x 21 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Drahoslav Šolta
U okna
Id: 505605
akryl/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Dívka s ptáčkem
Id: 509401
linoryt/ruční papír, rozměr listu cca 35 x 49 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 400 Kč
František Tichý
Lev
Id: 504002
lept/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 25 cm, značeno v tisku vpravo dole, tužkou značeno a datováno níže, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč