Aukce LXXXXIX/2024
Otakar Hůrka
Chalupa v zimě
Id: 510303
olej/překližka, rozměr 32 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 000 Kč
Max Švabinský
Zlatý večer
Id: 500002
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 57 x 43 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1919
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Faun
Id: 511202
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 51 x 38 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, slepotisková značka Lyry Pragensis
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Sedící dívka
Id: 492103
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 47 x 39 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Jan Kristofori
Vztahy II
Id: 505912
litografie/papír, rozměr ve výřezu 49 x 33,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 700 Kč
Carl Leopold Voss
U altánu
Id: 509103
kvaš/papír, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Othon Coubine
Rotunda v Simiane
Id: 511203
lept/papír, rozměr listu 40 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Ivan Ouhel
Příroda
Id: 504804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Jiří Novotný
Léto
Id: 507302
akryl/plátno fixované na dřevovláknité desce, rozměr 41 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Karel Rélink
Partie z vlašimského parku
Id: 497204
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Neznačeno
Zimní procházka
Id: 505801
olej/překližka, rozměr 24,5 x 27,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Jiří Načeradský
Rozhovor
Id: 507002
litografie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Bohumír Matal
Věže
Id: 509605
pastel/papír, rozměr 42 x 59 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Bohumír Matal
Zátiší
Id: 509606
pastel/papír, rozměr listu 16,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Ex libris - Hlava medůzy
Id: 473510
lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 300 Kč