Čas na serveru 21:24:24

Aukce LXXXXIX/2024

Otakar Hůrka - Chalupa v zimě

Otakar Hůrka
Chalupa v zimě

Id: 510303

olej/překližka, rozměr 32 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Zlatý večer

Max Švabinský
Zlatý večer

Id: 500002

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 57 x 43 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1919

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Ota Janeček - Faun

Faun

Id: 511202

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 51 x 38 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, slepotisková značka Lyry Pragensis

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Sedící dívka

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Sedící dívka

Id: 492103

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 47 x 39 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jan Kristofori - Vztahy II

Jan Kristofori
Vztahy II

Id: 505912

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49 x 33,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Carl Leopold Voss - U altánu

Carl Leopold Voss
U altánu

Id: 509103

kvaš/papír, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Othon Coubine - Rotunda v Simiane

Othon Coubine
Rotunda v Simiane

Id: 511203

lept/papír, rozměr listu 40 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Ivan Ouhel - Příroda

Ivan Ouhel
Příroda

Id: 504804

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Novotný - Léto

Jiří Novotný
Léto

Id: 507302

akryl/plátno fixované na dřevovláknité desce, rozměr 41 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Karel Rélink - Partie z vlašimského parku

Karel Rélink
Partie z vlašimského parku

Id: 497204

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Zimní procházka

Neznačeno
Zimní procházka

Id: 505801

olej/překližka, rozměr 24,5 x 27,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Načeradský - Rozhovor

Jiří Načeradský
Rozhovor

Id: 507002

litografie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumír Matal - Věže

Bohumír Matal
Věže

Id: 509605

pastel/papír, rozměr 42 x 59 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumír Matal - Zátiší

Bohumír Matal
Zátiší

Id: 509606

pastel/papír, rozměr listu 16,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris - Hlava medůzy

Oldřich Kulhánek
Ex libris - Hlava medůzy

Id: 473510

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail