Čas na serveru 21:22:23

Aukce LXXXXIX/2024

Josef Váchal - Bez názvu

Josef Váchal
Bez názvu

Id: 512304

gumoryt/papír, rozměr listu 45 x 31 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Pavel Pardy - Přítelkyně

Pavel Pardy
Přítelkyně

Id: 505602

olej/karton, rozměr 23 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Faust

Oldřich Kulhánek
Faust

Id: 510906

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 35 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Ota Bubeníček - Podzimní nálada

Ota Bubeníček
Podzimní nálada

Id: 504702

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 500

25 000

Detail

Jiří Anderle - Donna Simonetta Vespucci

Donna Simonetta Vespucci

Id: 508701

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Emma Srncová - Loučení se svobodou

Emma Srncová
Loučení se svobodou

Id: 510902

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jiří Anderle - Pocta obětem terorismu

Pocta obětem terorismu

Id: 501904

kombinovaná technika, lept/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, z cyklu Fragmenty (1980), volně loženo

Vyvolávací cena:

24 500

Detail

Ivan Pinkava - Václav Havel, občan

Ivan Pinkava
Václav Havel, občan

Id: 503106

fotografie/papír, Gelatine Silver Print, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno, číslováno a popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 508602

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 43,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno,po

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jan Saudek - Namlouvání

Namlouvání

Id: 507502

fotografie/papír, rozměr cca 30 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

23 003

Detail

Kamil Lhoták - Rudge Ulster 500 ccm

Kamil Lhoták
Rudge Ulster 500 ccm

Id: 502701

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 15 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na levé straně natržený papír

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Robert Jiran - Dívka se zrcadlem

Robert Jiran
Dívka se zrcadlem

Id: 503601

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jiří Anderle - W.A.Mozart, Malá noční hudba

W.A.Mozart, Malá noční hudba

Id: 510601

lept/akvatinta/papír, rozměr 65 x 47 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Kája Saudek - PF 91

Kája Saudek
PF 91

Id: 514207

kombinovaná technika, akvarel/tuš/tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 900

Detail

František  Tichý - Hrazdaři II

František Tichý
Hrazdaři II

Id: 509603

lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 128, str. 104

Vyvolávací cena:

22 500

Detail