Aukce LXXXXIX/2024
Josef Váchal
Bez názvu
Id: 512304
gumoryt/papír, rozměr listu 45 x 31 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 500 Kč
Pavel Pardy
Přítelkyně
Id: 505602
olej/karton, rozměr 23 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Faust
Id: 510906
litografie/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 35 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Ota Bubeníček
Podzimní nálada
Id: 504702
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč
Donna Simonetta Vespucci
Id: 508701
suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč
Emma Srncová
Loučení se svobodou
Id: 510902
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
25 000 Kč
Pocta obětem terorismu
Id: 501904
kombinovaná technika, lept/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, z cyklu Fragmenty (1980), volně loženo
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
24 500 Kč
Ivan Pinkava
Václav Havel, občan
Id: 503106
fotografie/papír, Gelatine Silver Print, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno, číslováno a popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
František Kupka
Bílé rytmy na černé
Id: 508602
dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 43,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
24 000 Kč
Namlouvání
Id: 507502
fotografie/papír, rozměr cca 30 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 003 Kč
Kamil Lhoták
Rudge Ulster 500 ccm
Id: 502701
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 15 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na levé straně natržený papír
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
23 000 Kč
Robert Jiran
Dívka se zrcadlem
Id: 503601
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
W.A.Mozart, Malá noční hudba
Id: 510601
lept/akvatinta/papír, rozměr 65 x 47 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Kája Saudek
PF 91
Id: 514207
kombinovaná technika, akvarel/tuš/tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 900 Kč
František Tichý
Hrazdaři II
Id: 509603
lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 128, str. 104
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 500 Kč