Aukce LXXXXIX/2024
Jerome Klapka Jerome
Id: 512302
lept/papír, rozměr listu cca 50 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, slepotisková značka Lyry Pragensis
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 055 Kč
Appassionata
Id: 500603
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 96 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
22 000 Kč
Czech girl is singing
Id: 499602
kolorovaná fotografie, rozměr listu cca 40,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 001 Kč
Účastníci: 20
Zdeněk Burian
V prérii
Id: 512103
akvarel/papír, rozměr listu 9,5 x 23 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
21 000 Kč
Patrik Saudek
Au!
Id: 514201
akryl/tuš/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, námět Kája Saudek
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
21 000 Kč
Otto Peters
Sedící akt
Id: 494202
olej/plátno, rozměr 80 x 67 cm, značeno na pravé straně (u ruky), rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 500 Kč
Vermeerova Dívka čtoucí dopis
Id: 501902
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 79 x 64 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Portréty v proměnách času
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
20 500 Kč
Robert Jiran
V objetí
Id: 486805
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 200 Kč
Strom poznání (Krajina rozkoše)
Id: 484813
zlacená ražba/plátno, rozměr ve výřezu 21 x 19 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 000 Kč
Fragment III. - Zjevení
Id: 501903
kombinovaná technika, kolorovaný lept/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 95,5 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
20 000 Kč
Josef s ratolestí
Id: 512307
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 000 Kč
Žena na divanu - věnováno Vladovi Gažovičovi
Id: 500604
lept/papír, rozměr 64 x 75 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
19 500 Kč
František Tichý
Akt v židli s vysokým opěradlem
Id: 500610
lept/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 61, str. 65
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
19 500 Kč
Klíčnice pravá
Id: 504201
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 40,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 500 Kč
Anděl
Id: 511201
lept/ruční papír, rozměr listu cca 52 x 35 cm, značeno v horní části v tisku, ve spodní části značeno a číslováno tužkou, volně loženo, slepotisková značka Lyry Pragensis
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 043 Kč