Čas na serveru 21:16:41

Aukce LXXXXIX/2024

Adolf Born - Jerome Klapka Jerome

Jerome Klapka Jerome

Id: 512302

lept/papír, rozměr listu cca 50 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, slepotisková značka Lyry Pragensis

Vyvolávací cena:

22 055

Detail

Jiří Anderle - Appassionata

Appassionata

Id: 500603

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 96 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

22 000

Detail

Jan Saudek - Czech girl is singing

Czech girl is singing

Id: 499602

kolorovaná fotografie, rozměr listu cca 40,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 001

Detail

Účastníci: 20

Zdeněk Burian - V prérii

Zdeněk Burian
V prérii

Id: 512103

akvarel/papír, rozměr listu 9,5 x 23 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Patrik Saudek - Au!

Patrik Saudek
Au!

Id: 514201

akryl/tuš/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, námět Kája Saudek

Vyvolávací cena:
7 500

21 000

Detail

Otto Peters - Sedící akt

Otto Peters
Sedící akt

Id: 494202

olej/plátno, rozměr 80 x 67 cm, značeno na pravé straně (u ruky), rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

20 500

Detail

Jiří Anderle - Vermeerova Dívka čtoucí dopis

Vermeerova Dívka čtoucí dopis

Id: 501902

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 79 x 64 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Portréty v proměnách času

Vyvolávací cena:

20 500

Detail

Robert Jiran - V objetí

Robert Jiran
V objetí

Id: 486805

Vyvolávací cena:

20 200

Detail

Jan  Zrzavý - Strom poznání (Krajina rozkoše)

Strom poznání (Krajina rozkoše)

Id: 484813

zlacená ražba/plátno, rozměr ve výřezu 21 x 19 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jiří Anderle - Fragment III. - Zjevení

Fragment III. - Zjevení

Id: 501903

kombinovaná technika, kolorovaný lept/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 95,5 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:
9 500

20 000

Detail

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 512307

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jiří Anderle - Žena na divanu - věnováno Vladovi Gažovičovi

Žena na divanu - věnováno Vladovi Gažovičovi

Id: 500604

lept/papír, rozměr 64 x 75 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
9 000

19 500

Detail

František  Tichý - Akt v židli s vysokým opěradlem

František Tichý
Akt v židli s vysokým opěradlem

Id: 500610

lept/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 61, str. 65

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice pravá

Klíčnice pravá

Id: 504201

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 40,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 511201

lept/ruční papír, rozměr listu cca 52 x 35 cm, značeno v horní části v tisku, ve spodní části značeno a číslováno tužkou, volně loženo, slepotisková značka Lyry Pragensis

Vyvolávací cena:

19 043

Detail