Čas na serveru 02:31:27

Aukce LXXXXV/2024

Ota Janeček - Ženský akt

Ženský akt

Id: 471605

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 200

Detail

Příhozy: 56

Jiří Mocek - Modelka (Yvona)

Jiří Mocek
Modelka (Yvona)

Id: 469302

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jaroslav Horejc - Luna

Jaroslav Horejc
Luna

Id: 474302

patinovaná bronzová plastika na dřevěném podstavci, celková výška 34 cm, bez podstavce 26,5 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Saudek - Lost Love

Lost Love

Id: 465903

kolorovaná fotografie, rozměr listu 32 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jiří Grus - Rychlé šípy u jezera

Jiří Grus
Rychlé šípy u jezera

Id: 474001

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a číslováno vlevo dole, autorský tisk 1/7, volně loženo, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Zdeněk Červinka - Ikarův pád

Zdeněk Červinka
Ikarův pád

Id: 474102

kombinovaná technika/deska, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Otakar Hůrka - Letní den

Otakar Hůrka
Letní den

Id: 474401

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 70 x 102 cm, značeno vlevo dole, rámováno, ve spodní části zvlněné plátno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Pasta  Oner - Václav Havel 2021

Pasta Oner
Václav Havel 2021

Id: 446610

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Gustav Macoun - Zima u chalup

Gustav Macoun
Zima u chalup

Id: 467901

olej/karton, rozměr 51 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Antonín Lukavský - Jablečné opojení

Antonín Lukavský
Jablečné opojení

Id: 471104

olej/plátno, rozměr 40 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan  Zrzavý - Najáda

Najáda

Id: 471416

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Účastníci: 22

Josef Čapek - Chlapec s rybou

Josef Čapek
Chlapec s rybou

Id: 474607

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Vladimír Jeniš - Podmořské nymfy

Vladimír Jeniš
Podmořské nymfy

Id: 477301

akryl/plátno fixované na sololitu, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

15 555

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 473205

tuš/papír, rozměr listu 28,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 550

Detail

Příhozy: 48

Patrik Saudek - Srdíčko

Patrik Saudek
Srdíčko

Id: 477204

kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 58,5 x 41 cm, značeno na levé straně, chráněno plexi, rámováno (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek), na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem

Vyvolávací cena:

14 500

Detail