Čas na serveru 05:20:03

Aukce LXXXXVIII/2024

Kája Saudek - Salome

Kája Saudek
Salome

Id: 506001

kombinovaná technika, olej/tuš/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, dílo vzniklé ve spolupráci Káji a Patrika Saudkových s dodatečnou úpravou Patrika Saudka (viz srovnávací foto), přiloženo Potvrzení autenticity díla vyhotovené rodinou autora

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Detail

Příhozy: 76

František Hodonský - Z Máchova údolí

František Hodonský
Z Máchova údolí

Id: 504602

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 120 x 102 cm, značeno vpravo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
15 000

82 000

Detail

Karel Vaca - Divertimento II

Karel Vaca
Divertimento II

Id: 499303

olej/překližka, rozměr 48 x 33,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 79

Míla Doleželová - Děti

Míla Doleželová
Děti

Id: 501801

olej/plátno, rozměr 93 x 131 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, volné v rámu

Vyvolávací cena:
12 000

72 000

Detail

Příhozy: 71

František Ringo Čech - Staroměstské věže

František Ringo Čech
Staroměstské věže

Id: 505102

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 84

Jan Kanyza - Pomíjivost I

Jan Kanyza
Pomíjivost I

Id: 505909

kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:
12 000

67 000

Detail

Jiří Kaloč - Sváteční krajina

Jiří Kaloč
Sváteční krajina

Id: 499302

akryl/sololit, rozměr 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na několika místech potřísněná malba, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:
7 500

66 000

Detail

Příhozy: 73

Jan  Zrzavý - Náměstí sv. Marka

Náměstí sv. Marka

Id: 500618

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 19,5 cm, značeno v tisku, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Zdeněk Burian - Rattler

Zdeněk Burian
Rattler

Id: 501701

tuš/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, neznačeno, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, kresba oříznuta podle vnějších obrysů, publikováno jako ilustrace v knize Karla Maye Vinnetou I - Indiánské léto, nakl. Toužimský & Moravec - druhé vydání, edice Velké ilustrované romány Karla Maye (r.1943), po

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 59

Jan Kanyza - Pomíjivost II

Jan Kanyza
Pomíjivost II

Id: 505910

Vyvolávací cena:
12 000

64 000

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší

Vladimír Komárek
Zátiší

Id: 501201

olej/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 66

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad

Id: 501103

olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

60 000

Detail

Josef Velčovský - Dům na ostrově Belle Ille

Josef Velčovský
Dům na ostrově Belle Ille

Id: 498601

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

58 555

Detail

Příhozy: 66

Jan  Zrzavý - Karel IV.

Karel IV.

Id: 493703

tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

Vyvolávací cena:

57 222

Detail

Příhozy: 51

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 497510

bronzová plastika, rozměr 17,8 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2020), kat. č. 9893

Vyvolávací cena:

51 000

Detail