Čas na serveru 02:11:36

Aukce LXXXXVIII/2024

Olbram Zoubek - Ruka s ratolestí

Ruka s ratolestí

Id: 508303

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Iva Hüttnerová - Odpočinek

Iva Hüttnerová
Odpočinek

Id: 505301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 18 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

František Kaván - Vrby

František Kaván
Vrby

Id: 504401

olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 482006

olej/karton, rozměr ve výřezu 82,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Vladimír Muzička - Noční hlídka I

Vladimír Muzička
Noční hlídka I

Id: 494304

olej/plátno, rozměr 110 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
10 500

45 000

Detail

Zdeněk Beran - Nejasná budoucnost

Zdeněk Beran
Nejasná budoucnost

Id: 503904

olej/plátno, rozměr 35,5 x 35,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - Ruce s jablkem

Ruce s jablkem

Id: 508304

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1986)

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Iva Hüttnerová - Poutník

Iva Hüttnerová
Poutník

Id: 505303

olej/sololit, rozměr 25,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka spící pod hvězdami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami

Id: 484809

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 69

Otakar Číla - Pytlák

Otakar Číla
Pytlák

Id: 500505

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Maxim Kopf - Slunný den

Maxim Kopf
Slunný den

Id: 492601

olej/karton, rozměr 30,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Iva Hüttnerová - Jan Werich

Iva Hüttnerová
Jan Werich

Id: 504801

litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 333

Detail

Příhozy: 53

František Kaván - Osamělé stromky

František Kaván
Osamělé stromky

Id: 500507

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Jan  Bauch - Kostel sv. Mikuláše

Jan Bauch
Kostel sv. Mikuláše

Id: 502403

olej/plátno, rozměr 62 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

36 000

Detail

Kája Saudek - PF 1990

Kája Saudek
PF 1990

Id: 506002

kombinovaná technika, akvarel/tuš/tužka/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, značeno na levé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48