Čas na serveru 14:22:58

Aukce C/2024

Bohuslav Dvořák - Rozkvetlá louka

Bohuslav Dvořák
Rozkvetlá louka

Id: 519701

olej/karton, rozměr 54 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiloženo Dobrozdání soudního znalce z 13.12.1942 (Brno), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Karel Liebscher - Na Vltavě u Trnové

Karel Liebscher
Na Vltavě u Trnové

Id: 517802

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, po

Vyvolávací cena:

35 500

Detail

Adolf Born - Veselí masožravci

Veselí masožravci

Id: 514404

litografie/papír, č. 17/18, rozměr ve výřezu 41 x 56,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Zdeněk Hajný - Daidalos XXI

Zdeněk Hajný
Daidalos XXI

Id: 505201

kombinovaná technika/karton, rozměr 82 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, povrch malby pokryt lepkavou vrstvou laku

Vyvolávací cena:
15 000

34 000

Detail

Václav Jansa - Lesní zákoutí

Václav Jansa
Lesní zákoutí

Id: 516606

olej/plátno, rozměr 43 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, přiloženo album fotografií z roku 1957, kde je dílo zaznamenáno jako součást interiéru, po

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

František Hodonský - Pocta Šímovi

František Hodonský
Pocta Šímovi

Id: 516701

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 40 x 7,5 x 9,5 cm, značeno na plintu, 1/2, resp. jeden z pouze dvou vyrobených kusů, získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Otakar Číla - Lovecké zátiší

Otakar Číla
Lovecké zátiší

Id: 513401

olej/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Barbora BARBAR Kysilková - M&M (Fumée) 2023

Barbora BARBAR Kysilková
M&M (Fumée) 2023

Id: 504503

olej/měděná deska, rozměr 46 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

31 500

Detail

Robert Jiran - Dívka s rybičkou

Robert Jiran
Dívka s rybičkou

Id: 503906

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně, autorské razítko na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 54

Karel Chaba  - Náměstí

Karel Chaba
Náměstí

Id: 518802

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 21 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

František Hodonský - Vodní rostliny

František Hodonský
Vodní rostliny

Id: 516702

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 28 x 15 x 7,5 cm, značeno na plintu, 1/2, resp. jeden z pouze dvou vyrobených kusů, získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena:

30 500

Detail

bratři Kepkové - Objekt

bratři Kepkové
Objekt

Id: 496601

skleněná plastika, rozměr 30 x 23 cm, značeno a datováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Adolf Born - Neděle v Bretani

Neděle v Bretani

Id: 514403

litografie/papír, rozměr 53 x 63 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Karel Langer - Mokřady za chalupou

Karel Langer
Mokřady za chalupou

Id: 518808

olej/plátno, rozměr 60 x 47 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

František Ringo Čech - Smutný návrat

František Ringo Čech
Smutný návrat

Id: 522401

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, po

Vyvolávací cena:

29 500

Detail