Čas na serveru 14:19:56

Aukce C/2024

Pavel Pardy - Pátá dimenze

Pavel Pardy
Pátá dimenze

Id: 521601

olej/sololit, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Tomáš Hřivnáč - Bokem

Tomáš Hřivnáč
Bokem

Id: 521605

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Stanislav Lolek - Rozkvetlá zahrada

Stanislav Lolek
Rozkvetlá zahrada

Id: 516101

olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

20 200

Detail

Jan Kristofori - Hudební pomník

Jan Kristofori
Hudební pomník

Id: 505907

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Robert Jiran - Dívka v červeném korzetu

Robert Jiran
Dívka v červeném korzetu

Id: 511001

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan Saudek - Oh, Those Roaring Sixties

Oh, Those Roaring Sixties

Id: 516501

litografie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 49

Iva Hüttnerová - Jan Zrzavý

Iva Hüttnerová

Id: 517502

litografie/papír, rozměr listu 54 x 44 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Zimní krajina

Antonín Waldhauser
Zimní krajina

Id: 518402

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 13 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Stanislav Libenský - Objekt

Stanislav Libenský
Objekt

Id: 523601

skleněná plastika, výška 19 cm, průměr spodní části 13 cm, značeno na spodní části, 90. léta 20. století, zhotoveno ve sklárně Beránek, Škrdlovice

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Milan Laluha - Cestou z Mičinej

Milan Laluha
Cestou z Mičinej

Id: 514701

tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 400

Detail

Příhozy: 53

Robert Jiran - Pianista (z cyklu Jazz)

Robert Jiran
Pianista (z cyklu Jazz)

Id: 511005

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Karel Rossí - Rybář

Karel Rossí
Rybář

Id: 514302

olej/karton, rozměr 40 x 43 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jiří Anderle - Voják

Voják

Id: 501906

kombinovaná technika, suchá jehla/fotokoláž/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 63,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Iluze a realita, v roce 1982 byl tento cyklus vystaven na Bienále v Benátkách

Vyvolávací cena:
9 500

18 500

Detail

Jan Saudek - Coca Cola

Coca Cola

Id: 516502

litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

František Květoň - Rozverná krajina

František Květoň
Rozverná krajina

Id: 512107

olej/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

18 000

Detail