Čas na serveru 14:23:25

Aukce CI/2024

Robert Schlosser - Dívka s květinami

Robert Schlosser
Dívka s květinami

Id: 528301

olej/plátno, rozměr 76 x 47 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Václav Trefil - V sadu

Václav Trefil
V sadu

Id: 517322

olej/plátno podložené kartonem, rozměr 41 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Rudolf Lexa - Rychmburačka pod Košumberkem

Rudolf Lexa
Rychmburačka pod Košumberkem

Id: 526204

olej/plátno, rozměr 75 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor  Rolín - Konvolut dvou kusů

Viktor Rolín
Konvolut dvou kusů

Id: 525004

Před bouří I: olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba krakelovaná, Před bouří II: olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Karel Nejedlý - Dvůr u Derfli

Karel Nejedlý
Dvůr u Derfli

Id: 523401

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 48 x 68 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Antonín Jindřich Vaňha - Slib lásky (podle Fragonarda)

Antonín Jindřich Vaňha
Slib lásky (podle Fragonarda)

Id: 525805

olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 33 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Bedřich Wachsmann - Modrý náhrdelník

Bedřich Wachsmann
Modrý náhrdelník

Id: 521701

pastel/papír, rozměr 38,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Theodor Hilšer - U cesty

Theodor Hilšer
U cesty

Id: 525003

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 67 x 90 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Alexej Terenin - Kříž

Alexej Terenin
Kříž

Id: 511111

olej/dřevovláknitá deska, rozměr 90 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Kamil Vladislav Muttich - Portrét dívky

Kamil Vladislav Muttich
Portrét dívky

Id: 525002

barevné křídy/papír, rozměr 41 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Karel Štědrý - Tetris 0

Karel Štědrý
Tetris 0

Id: 526502

tisk/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Ota Janeček - Havran

Havran

Id: 511807

lept/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Bohumil Mareček - Poloakt

Bohumil Mareček
Poloakt

Id: 525804

kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 36,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Patrik Saudek - Margarita

Patrik Saudek
Margarita

Id: 526303

giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr listu 42 x 29,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Vratislav Vosátka - Na cestě

Vratislav Vosátka
Na cestě

Id: 526005

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail