Čas na serveru 14:30:15

Aukce CI/2024

Jiří Anderle - Voják a tři dámy

Voják a tři dámy

Id: 519401

lept/suchá jehla/ruční papír/fotografie, rozměr listu 96 x 64 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jaroslav Grus - Labe

Jaroslav Grus
Labe

Id: 526202

olej/sololit, rozměr 82 x 123 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef  Svoboda - Ulice v Orientu

Josef Svoboda
Ulice v Orientu

Id: 513705

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Vincenc Beneš - Květinové zátiší s ovocem

Vincenc Beneš
Květinové zátiší s ovocem

Id: 521806

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 35 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan  Zrzavý - Projížďka na loďce

Projížďka na loďce

Id: 522205

kresba tužkou/papír, rozměr listu 14,5 x 19 cm, značeno ve spodní části, značeno, datováno a popsáno na pravé straně, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan  Zrzavý - Poldina huť

Poldina huť

Id: 522214

kresba přes uhlový papír/papír, rozměr listu 15 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - korespondence VII

Jan Zrzavý - korespondence VII

Id: 528907

10 ks osobní korespondence Jana Zrzavého adresované jeho blízké přítelkyni Ele Kadlecové, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 49

Leoš Suchan - Dialog v holandském stylu IV

Leoš Suchan
Dialog v holandském stylu IV

Id: 529101

akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

22 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris - konvolut 4 kusů

Oldřich Kulhánek
Ex libris - konvolut 4 kusů

Id: 519406

popis všech děl: litografie/papír, rozměr listu 20 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 513601

dřevěná polychromovaná plastika, celkový rozměr 12 x 12 cm, značeno na spodní straně podstavce tužkou, pravost potvrzena Ing. Tomášem Janečkem, synem autora

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jiří Anderle - Fragment III. - Zjevení

Fragment III. - Zjevení

Id: 519403

kombinovaná technika, kolorovaný lept/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 96 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Iva Hüttnerová - Jan Zrzavý

Iva Hüttnerová

Id: 521303

litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jiří Trnka - Durynk a Neklan

Jiří Trnka
Durynk a Neklan

Id: 523304

kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28 cm, neznačeno, na zadní straně ověření pravosti synem autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, skyca k ilustraci, která byla publikována v knize A. Jiráska Staré pověsti české, vyd. SNDK v roce 1961

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vladimír Jeniš - Sen o staré Praze XXIV.  - Karlův most

Vladimír Jeniš
Sen o staré Praze XXIV. - Karlův most

Id: 524401

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 30 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Václav Menčík - Modrá postava

Václav Menčík
Modrá postava

Id: 525403

tempera/plátno fixované na kartonu, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail