Aukce LXXXXIII/2023
Štamgasti
Id: 446702
olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Zvěstování
Id: 446801
papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1992
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
František Líbal
Podzim na Probošťské tůni
Id: 453102
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
František Tkadlík
Útěk do Egypta
Id: 451002
olej/plátno, rozměr 40 x 67 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře a Zpráva o restaurátorském průzkumu ak. mal. Martina Martana
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
13 000 Kč
Albín Brunovský
Ovidius, Příběhy Orfeovy
Id: 452106
barevný lept/suchá jehla/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 30 x 21 cm , značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 469
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Vladimír Jeniš
Sen o jednom životě
Id: 455701
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 700 Kč
Kája Saudek
Konvolut dvou kusů
Id: 378815
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, neznačeno a 17 x 17 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Sen noci svatojánské
Id: 451501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace ke knize Williama Shakespeara Sen noci svatojánské (Lyra Pragensis, Praha 1994)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Jaroslav Vlasák
Souvislosti
Id: 454802
kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 54 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč
Robert Jiran
Žena s perlami
Id: 418204
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 166 Kč
Pták v břiše kočky
Id: 448902
suchá jehla/papír, rozměr listu 30 x 25 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 001 Kč
Firma
Bez názvu
Id: 456201
serigrafie/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno všemi umělci Firmy ve spodní části, včetně datace, autorský tisk, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
Josef Jíra
Boží muka, Beránek - konvolut dvou ks
Id: 449410
Boží muka: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno Beránek: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 600 Kč
František Dörfl
V osidlech III
Id: 454203
kombinovaná technika, olej/pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 600 Kč
Apollonas Soben
Flamenco
Id: 435402
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč