Aukce LXXXXIII/2023
Marie Čermínová - Toyen
Dívčí akt
Id: 434901
barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 9 x 11,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 62
Kristian Kodet
Milenci
Id: 453502
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 20
Patrik Saudek
Zrcátko
Id: 454602
kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 000 Kč
Libor Fára
Rytmy
Id: 452107
kombinovaná technika/koláž/tempera/karton, rozměr 62 x 43 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 50
Jan Lichtág
Motocyklista
Id: 424601
bronzová plastika, posazeno na dřevěném podstavci, rozměr cca 17 x 34 x 12 cm, výška podstavce cca 2,5 cm, neznačeno, původní odlitek
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
38 000 Kč
Robert Jiran
Tři Grácie
Id: 433112
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 61
Jan Štursa
Dary nebes a země
Id: 441504
bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky 35,5 cm, celková výška 40 cm, značeno na plintu, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
36 000 Kč
Bohumír Matal
Kompozice
Id: 454404
tempera/papír, rozměr 34 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 54
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s pampeliškou
Id: 394011
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr 18,5 x 12 cm, značeno v tisku a tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 75
Pavla pózuje poprvé a naposled
Id: 442417
fotografie, rozměr cca 39 x 30 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Účastníci: 18
Salvador Dalí
Objevení Ameriky - Sen Kryštofa Kolumba
Id: 451301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 81,5 x 58,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 242
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 000 Kč
Vasco da Gama
Id: 450301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 54
Kamil Lhoták
Stroj pouště
Id: 452103
litografie/papír, rozměr listu 43,5 x 28 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Tvář
Id: 454405
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 59
Jan Preisler
Ležící akt
Id: 451001
pastel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, opatřeno pozůstalostním razítkem autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 500 Kč