Aukce LXXXXIII/2023
Pasta Oner
God saves we spend
Id: 446605
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Výslech
Id: 447710
litografie/papír, rozměr listu 76,5 x 60 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, cyklus Tribunál
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
15 000 Kč
Magdalena Nováková
Modern Halloween
Id: 453802
akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 000 Kč
Patrik Saudek
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!
Id: 454601
kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše malby, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Jiří Grus
Zápas se Širokkem v zahradě
Id: 451402
digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, autorský tisk 1/7
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 700 Kč
Oldřich Kulhánek
Tribunál
Id: 447713
litografie/papír, rozměr listu 76 x 57,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z cyklu Tribunál
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
14 600 Kč
František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 412007
dřevoryt/papír, rozměr listu cca 33 x 25,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
František Tichý
Paganini II
Id: 429009
suchá jehla/papír, rozměr listu 46 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Apollonas Soben
Výběr
Id: 435405
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 500 Kč
Zdeněk Miler
Krtek a havran
Id: 448401
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 9 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, zvlněný podklad kresby
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Věznice Ruzyně, cela č. 321
Id: 447712
litografie/papír, rozměr listu 76 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z cyklu Tribunál
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
14 200 Kč
Loretánské náměstí
Id: 433810
litografie/papír, rozměr listu 15,5 x 22 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 54
Jiří Grus
Záhada hlavolamu
Id: 451401
digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, autorský tisk 1/7
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Nejkrásnější otrokyně světa
Id: 454607
kompletní soubor šesti litografií, specifikace všech děl: litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. 1) Gina Lollobrigida, 2) Marlene Dietrich, 3) Claudia Cardinale, 4) Giulieta Masina, 5) Josephine Baker, 6) Pablo Picasso
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
14 000 Kč
Robert Jiran
Akt
Id: 429703
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč