Čas na serveru 21:13:09

Aukce LXXXXIX/2024

Jaroslav Vlasák - Entita

Jaroslav Vlasák
Entita

Id: 510102

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 95 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Richard Geiger - Pierette

Richard Geiger
Pierette

Id: 511401

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan Frans van Bredael - připsáno - Pastýřská scéna na návsi

Jan Frans van Bredael - připsáno
Pastýřská scéna na návsi

Id: 511502

olej/dřevo, rozměr 27,5 x 39 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Návrat fantazie

Jaroslav Vlasák
Návrat fantazie

Id: 510101

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 700

Detail

Krištof Kintera - Stín padající

Krištof Kintera
Stín padající

Id: 506801

litografie/papír, rozměr 60 x 47 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na několika místech potřísněný papír

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vlastimil Rada - Zima na vsi

Vlastimil Rada
Zima na vsi

Id: 509004

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 37,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně torzo výstavního štítku Umělecké besedy, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Pasta  Oner - Choose to be happy

Pasta Oner
Choose to be happy

Id: 446607

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

Vyvolávací cena:

7 359

Detail

Vladimír Hroch - Zahrada

Vladimír Hroch
Zahrada

Id: 512105

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Cína - Jelínek - Konec léta

František Cína - Jelínek
Konec léta

Id: 512402

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Miloslava  Vrbová - Štefková - Baletka - Sama v kole

Miloslava Vrbová - Štefková
Baletka - Sama v kole

Id: 514001

olej/sololit, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Rudolf Svoboda - Sedící

Rudolf Svoboda
Sedící

Id: 509902

patinovaná cínová plastika na mramorovém podstavci, rozměr plastiky 16 x 22 cm, rozměr včetně podstavce 22 x 23 cm, popsáno na spodní části podstavce

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Zdeněk Miler - Medvěd

Zdeněk Miler
Medvěd

Id: 503104

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 18,5 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 506502

pastel/papír, rozměr 30 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Novotný - Čtenářka

Jiří Novotný
Čtenářka

Id: 507301

akryl/plátno fixované na dřevovláknité desce, rozměr 73 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Emler - Moulin Rouge

František Emler
Moulin Rouge

Id: 510912

olej/dřevěná deska, rozměr 15,5 x 21 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail