Aukce LXXXXIX/2024
Jaroslav Vlasák
Entita
Id: 510102
kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 95 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
Richard Geiger
Pierette
Id: 511401
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
Jan Frans van Bredael - připsáno
Pastýřská scéna na návsi
Id: 511502
olej/dřevo, rozměr 27,5 x 39 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
Jaroslav Vlasák
Návrat fantazie
Id: 510101
kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 700 Kč
Krištof Kintera
Stín padající
Id: 506801
litografie/papír, rozměr 60 x 47 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na několika místech potřísněný papír
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Vlastimil Rada
Zima na vsi
Id: 509004
olej/plátno fixované na překližce, rozměr 37,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně torzo výstavního štítku Umělecké besedy, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
Pasta Oner
Choose to be happy
Id: 446607
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 359 Kč
Vladimír Hroch
Zahrada
Id: 512105
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
František Cína - Jelínek
Konec léta
Id: 512402
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Miloslava Vrbová - Štefková
Baletka - Sama v kole
Id: 514001
olej/sololit, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Rudolf Svoboda
Sedící
Id: 509902
patinovaná cínová plastika na mramorovém podstavci, rozměr plastiky 16 x 22 cm, rozměr včetně podstavce 22 x 23 cm, popsáno na spodní části podstavce
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 700 Kč
Zdeněk Miler
Medvěd
Id: 503104
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 18,5 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 506502
pastel/papír, rozměr 30 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Jiří Novotný
Čtenářka
Id: 507301
akryl/plátno fixované na dřevovláknité desce, rozměr 73 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
František Emler
Moulin Rouge
Id: 510912
olej/dřevěná deska, rozměr 15,5 x 21 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč