Čas na serveru 21:15:59

Aukce LXXXXIX/2024

Jan  Zrzavý - Hvězdy

Hvězdy

Id: 427203

litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

František Kupka - L'assiette au beurre - Religion III

František Kupka
L'assiette au beurre - Religion III

Id: 424203

konvolut tří kusů, barevná litografie/papír, rozměr listu 30 x 24cm, značeno a popsáno v tisku ve spodní části, zaskleno, rámováno, politické karikatury Františka Kupky pro pařížský satirický časopis L'Assiette au Beurre z let 1901-1907, konkrétně číslo Religion (Náboženství), No.162, vyd. 1904

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Miroslava Kocmanová - Krajina u Prahy

Miroslava Kocmanová
Krajina u Prahy

Id: 483608

olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, neznačeno, olištováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Saudek - Portrét

Portrét

Id: 487201

kolorovaná fotografie, rozměr cca 21 x 18 cm, neznačeno, popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Bedřich  Feigl - Praha z vltavského nábřeží

Bedřich Feigl
Praha z vltavského nábřeží

Id: 510602

kombinovaná technika, akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 56 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Emler - Norští rybáři

František Emler
Norští rybáři

Id: 510911

olej/sololit, rozměr 16,5 x 43 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Kupka - L'assiette au beurre - Religion I

František Kupka
L'assiette au beurre - Religion I

Id: 424201

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Smetana - Brundibáři

Zdeněk Smetana
Brundibáři

Id: 503701

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 21 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Konečný - Kytice květin

Josef Konečný
Kytice květin

Id: 509104

olej/karton, rozměr 56 x 39 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumír Matal - Postava

Bohumír Matal
Postava

Id: 509608

koláž, kombinovaná technika, tužka/běloba/papír, rozměr 30 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - Jana v sedmém nebi

Jana v sedmém nebi

Id: 511901

digitální tisk/plátno, rozměr 50 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Anděl tenista

Anděl tenista

Id: 514210

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris - Zuzana v lázni, opus 49

Oldřich Kulhánek
Ex libris - Zuzana v lázni, opus 49

Id: 473514

lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 12,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 200

Detail

  Autor neurčen - Krajina

Krajina

Id: 509113

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor  Rolín - Před bouří

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 509802

olej/překližka, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v horní části oděrka v malbě, po

Vyvolávací cena:

Detail