Aukce LXXXXIX/2024
Hvězdy
Id: 427203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 100 Kč
František Kupka
L'assiette au beurre - Religion III
Id: 424203
konvolut tří kusů, barevná litografie/papír, rozměr listu 30 x 24cm, značeno a popsáno v tisku ve spodní části, zaskleno, rámováno, politické karikatury Františka Kupky pro pařížský satirický časopis L'Assiette au Beurre z let 1901-1907, konkrétně číslo Religion (Náboženství), No.162, vyd. 1904
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Miroslava Kocmanová
Krajina u Prahy
Id: 483608
olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, neznačeno, olištováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Portrét
Id: 487201
kolorovaná fotografie, rozměr cca 21 x 18 cm, neznačeno, popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Bedřich Feigl
Praha z vltavského nábřeží
Id: 510602
kombinovaná technika, akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 56 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
František Emler
Norští rybáři
Id: 510911
olej/sololit, rozměr 16,5 x 43 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
František Kupka
L'assiette au beurre - Religion I
Id: 424201
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Zdeněk Smetana
Brundibáři
Id: 503701
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 21 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Josef Konečný
Kytice květin
Id: 509104
olej/karton, rozměr 56 x 39 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Bohumír Matal
Postava
Id: 509608
koláž, kombinovaná technika, tužka/běloba/papír, rozměr 30 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Jana v sedmém nebi
Id: 511901
digitální tisk/plátno, rozměr 50 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Anděl tenista
Id: 514210
lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Ex libris - Zuzana v lázni, opus 49
Id: 473514
lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 12,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 200 Kč
Krajina
Id: 509113
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Viktor Rolín
Před bouří
Id: 509802
olej/překližka, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v horní části oděrka v malbě, po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč