Aukce LXXXXIX/2024
Vlastimil Zábranský
Oči
Id: 509601
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
49 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 55
Václav Jansa
Lekníny
Id: 497201
olej/dřevěná deska, rozměr 38,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 52
Ptáček
Id: 483802
bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 12 x 16 cm, značeno na podstavci, kat.č. 9767, přiložen Certifikát pravosti vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
46 000 Kč
Iva Hüttnerová
S pejskem
Id: 509305
olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
46 000 Kč
Kamil Lhoták
Stroj pouště u hangáru
Id: 504301
litografie/papír, rozměr listu 38,5 x 52,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, A.T. (autorský tisk), publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, str. 320
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 59
František Tichý
Kouzelník s kartami III
Id: 500608
lept/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno, číslováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 50, str. 60
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 49
Ruka s ratolestí
Id: 512308
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, (vznik 1989)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 500 Kč
Antonín Málek
Busta
Id: 509602
olej/plátno, rozměr 36 x 55 cm, značeno a datováno ve spodní části, olištováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Lada
Koledníci
Id: 510501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Vladimír Muzička
Člověk a stroj III
Id: 494301
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
39 000 Kč
Zdeněk Beran
Bez názvu
Id: 512801
asambláž, strukturální malba, kombinovaná technika, akryl/olej/hmota/plátno, rozměr 95 x 95 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
39 000 Kč
Dopisy, konvolut 12 kusů
Id: 487202
konvolut 12 osobních dopisů bez obálek, přiloženo 12 Saudkových pohlednic, původní stav, prošlé poštovním provozem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
38 000 Kč
Jakub Obrovský
Dívka se závojem
Id: 510701
olej/plátno, rozměr 64 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
38 000 Kč
František Tavík Šimon
Rybáři
Id: 512501
olej/karton, rozměr 31,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 000 Kč
František Ringo Čech
Budoucnost EU
Id: 515002
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
38 000 Kč
Účastníci: 19