Čas na serveru 21:15:49

Aukce LXXXXIX/2024

Vlastimil Zábranský - Oči

Vlastimil Zábranský
Oči

Id: 509601

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

49 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 55

Václav Jansa - Lekníny

Václav Jansa
Lekníny

Id: 497201

olej/dřevěná deska, rozměr 38,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
9 500

48 000

Detail

Příhozy: 52

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 483802

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 12 x 16 cm, značeno na podstavci, kat.č. 9767, přiložen Certifikát pravosti vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem

Vyvolávací cena:
9 500

46 000

Detail

Iva Hüttnerová - S pejskem

Iva Hüttnerová
S pejskem

Id: 509305

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Kamil Lhoták - Stroj pouště u hangáru

Kamil Lhoták
Stroj pouště u hangáru

Id: 504301

litografie/papír, rozměr listu 38,5 x 52,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, A.T. (autorský tisk), publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, str. 320

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 59

František  Tichý - Kouzelník s kartami III

František Tichý
Kouzelník s kartami III

Id: 500608

lept/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno, číslováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 50, str. 60

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Ruka s ratolestí

Ruka s ratolestí

Id: 512308

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, (vznik 1989)

Vyvolávací cena:

42 500

Detail

Antonín Málek - Busta

Antonín Málek
Busta

Id: 509602

olej/plátno, rozměr 36 x 55 cm, značeno a datováno ve spodní části, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

41 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 510501

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Vladimír Muzička - Člověk a stroj III

Vladimír Muzička
Člověk a stroj III

Id: 494301

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Zdeněk Beran - Bez názvu

Zdeněk Beran
Bez názvu

Id: 512801

asambláž, strukturální malba, kombinovaná technika, akryl/olej/hmota/plátno, rozměr 95 x 95 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena:
15 000

39 000

Detail

Jan Saudek - Dopisy, konvolut 12 kusů

Dopisy, konvolut 12 kusů

Id: 487202

konvolut 12 osobních dopisů bez obálek, přiloženo 12 Saudkových pohlednic, původní stav, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Jakub Obrovský - Dívka se závojem

Jakub Obrovský
Dívka se závojem

Id: 510701

olej/plátno, rozměr 64 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 500

38 000

Detail

František Tavík Šimon - Rybáři

František Tavík Šimon
Rybáři

Id: 512501

olej/karton, rozměr 31,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

František Ringo Čech - Budoucnost EU

František Ringo Čech
Budoucnost EU

Id: 515002

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Účastníci: 19