Čas na serveru 14:20:43

Aukce C/2024

Jaroslav Král - Na jezu

Jaroslav Král
Na jezu

Id: 516607

olej/karton, rozměr 38 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Olbram Zoubek - Marie s ratolestí

Marie s ratolestí

Id: 517401

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 19,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik 1996), konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Robert Jiran - Dva ležící akty

Robert Jiran
Dva ležící akty

Id: 500402

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

15 821

Detail

Alfons Mucha - Russia restituenda

Alfons Mucha
Russia restituenda

Id: 499307

litografie/papír, rozměr listu 79 x 47 cm, značeno vpravo dole v tisku, plakát podlepený látkou, ve spodní části kus chybí (viz foto), vyd. Melantrich Praha 1922, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Václav Boštík. - Ovál s body

Václav Boštík.
Ovál s body

Id: 507803

barevná litografie/papír, rozměr tiskové plochy 16,5 x 22 cm, rozměr listu 50 x 34,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František Květoň - Domek na kopci

František Květoň
Domek na kopci

Id: 512108

olej/sololit, rozměr 70 x 69 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Pavel Vašíček - Krajina

Pavel Vašíček
Krajina

Id: 514303

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Saudek - Coca cola

Coca cola

Id: 516503

litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, Autorský tisk, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Šafařík - Sv. Mikuláš

Jan Šafařík
Sv. Mikuláš

Id: 513707

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, ve vrchní části poškozeno vlhkostí

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Olbram Zoubek - Astronomie

Astronomie

Id: 517402

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 37 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Arnulf de Bouché - Květinové zátiší s japonskou dózou

Arnulf de Bouché
Květinové zátiší s japonskou dózou

Id: 509105

olej/plátno, rozměr 88 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

15 000

Detail

Viktor  Rolín - Před bouří - konvolut dvou kusů

Viktor Rolín
Před bouří - konvolut dvou kusů

Id: 514601

Před bouří I: olej/překližka, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, Před bouří II: olej/překližka, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
6 000

15 000

Detail

Oldřich Eichler - Květenství

Oldřich Eichler
Květenství

Id: 519802

olej/plátno, rozměr 55 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Horizont poznání I

Jaroslav Vlasák
Horizont poznání I

Id: 519901

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 85 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Salvador Dalí - Gala

Salvador Dalí
Gala

Id: 523201

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 75,5 x 56,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail