Čas na serveru 14:25:56

Aukce C/2024

Josef Loukota - Akt

Josef Loukota
Akt

Id: 516105

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

13 000

Detail

Iva Hüttnerová - Vetešník

Iva Hüttnerová
Vetešník

Id: 511804

litografie/papír, rozměr listu 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Faces

Oldřich Kulhánek
Faces

Id: 512703

litografie/papír, rozměr listu 66 x 49,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Posvícení

Oldřich Kulhánek
Posvícení

Id: 512704

litografie/papír, rozměr listu 73,5 x 56,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Jíra - Tanečnice

Josef Jíra
Tanečnice

Id: 521606

akvarel/papír, rozměr 30 x 44 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vznik 50. léta 20. stol., konzultováno a pravost potvrzena Ivanou Jírovou

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ivan Bukovský - Ikarův pád

Ivan Bukovský
Ikarův pád

Id: 517101

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Josef Sudek - Krajina

Josef Sudek
Krajina

Id: 518501

fotografie/papír, rozměr 17,2 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem a tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Emma Srncová - Muž s dýmkou

Emma Srncová
Muž s dýmkou

Id: 510901

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, na několika místech otlaky v plátně, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jindra Husáriková - Společnost u vody

Jindra Husáriková
Společnost u vody

Id: 514901

tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Walter Lauf - Ateliér

Walter Lauf
Ateliér

Id: 515701

olej/plátno, rozměr 46 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně certifikát pravosti výtvarného díla vystavený synem autora

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Alois Kirnig - Horská bystřina

Alois Kirnig
Horská bystřina

Id: 515502

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 48,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 001

Detail

Pasta  Oner - Choose to be happy

Pasta Oner
Choose to be happy

Id: 446606

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Skramlík - U břehu

Jan Skramlík
U břehu

Id: 513402

olej/plátno, rozměr 75 x 61 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Pasta  Oner - For Those Who Came From Nothing

Pasta Oner
For Those Who Came From Nothing

Id: 519801

barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 68 x 48 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Jíra - Dvorek

Josef Jíra
Dvorek

Id: 521608

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

10 000

Detail