Čas na serveru 14:27:34

Aukce C/2024

Václav Špála - Pradleny

Pradleny

Id: 514405

kolorovaný dřevoryt, rozměr ve výřezu 34 x 35,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Habánská keramika  - Dóza s cínovým šroubovým uzávěrem

Habánská keramika
Dóza s cínovým šroubovým uzávěrem

Id: 516108

keramická nádoba malovaná glazovaná, šestiboká Habánská fajáns (17. století ?), s cínovým uzávěrem, výška celková cca 17 cm, na povrchu poškozeno, praskliny, otluky, krakeláž

Vyvolávací cena:

17 700

Detail

Jan  Zrzavý - Andílek

Andílek

Id: 500614

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 52

  Autor neurčen - Benátky

Benátky

Id: 509111

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

A. B. Piepenhagen - Houština na stráni

A. B. Piepenhagen
Houština na stráni

Id: 516609

olej/papír fixovaný na lepence, rozměr 23 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou, po

Vyvolávací cena:
12 000

17 500

Detail

Jan Saudek - Tanečnice

Tanečnice

Id: 517601

kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 30,5 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

17 088

Detail

František Jiroudek - Sedící dívka

František Jiroudek
Sedící dívka

Id: 510908

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Vladimír Boudník - Retorty

Vladimír Boudník
Retorty

Id: 521902

strukturální grafika/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 57,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, vlevo dole slepotiskové razítko, jeden ze šesti grafických listů z let 1964 - 1968 ze souboru vydaného v roce 1989, vyd. F. Janás, Edice 33, sv. 32 v počtu souborů 35

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Interiér lesa

František Daněk - Sedláček
Interiér lesa

Id: 512405

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 513903

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (vznik 2009)

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s houslemi

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi

Id: 514101

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10,5 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František Ronovský - Pod skalou

František Ronovský
Pod skalou

Id: 516601

olej/plátno, rozměr 91 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole (1952), rámováno, drobné oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
15 000

16 500

Detail

Karel Hodr - České Budějovice

Karel Hodr
České Budějovice

Id: 516604

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek, po

Vyvolávací cena:
7 500

16 500

Detail

Argondian Reon - Etuda pro vzpomínající

Argondian Reon
Etuda pro vzpomínající

Id: 521001

olej/plátno, rozměr 49 x 39 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Alfons Mucha - Krajinská výstava v Ivančicích

Alfons Mucha
Krajinská výstava v Ivančicích

Id: 499306

litografie/papír, rozměr listu cca 92 x 57 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, vydal Neubert Smíchov 1913, plakát podlepený látkou, místy flekatý, zpřehýbaný papír, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:

16 000

Detail