Čas na serveru 14:15:52

Aukce CI/2024

Jan Saudek - The Star is born

The Star is born

Id: 529606

fotografie, rozměr listu cca 39 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Zasněná s hvězdami

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná s hvězdami

Id: 514102

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 10 cm, značeno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Tavík Šimon - Podzimní alej

František Tavík Šimon
Podzimní alej

Id: 525801

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 36 x 30 cm, značeno na pravé straně v tisku, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole autorské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, v soupisu díla A. Nováka uvedeno pod č. 593

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - dopisy III

Jan Zrzavý - dopisy III

Id: 528911

5 dopisů včetně obálek, z osobní korespondence Jana Zrzavého adresované jeho blízké přítelkyni Ele Kadlecové

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Karel Hodr - Bašta v Jindřichově Hradci

Karel Hodr
Bašta v Jindřichově Hradci

Id: 523103

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Otakar Marvánek - Sedící akt

Otakar Marvánek
Sedící akt

Id: 524002

olej/plátno, rozměr 105 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
12 500

12 500

Detail

Matěj Olmer - Jeden koník ze stáda

Matěj Olmer
Jeden koník ze stáda

Id: 526501

kombinovaná technika/plátno, rozměr 160 x 110 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
12 500

12 500

Detail

Ludmila Jiřincová - Dívka

Ludmila Jiřincová
Dívka

Id: 526903

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 14 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan Saudek - Karolina

Karolina

Id: 529609

fotografie, rozměr listu cca 40,5 x 31 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jiří Anderle - Pomíjivost

Pomíjivost

Id: 520304

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jan  Zrzavý - Portrét

Portrét

Id: 522203

kresba tužkou/papír, rozměr listu 19,8 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Patrik Saudek - Světová

Patrik Saudek
Světová

Id: 526301

kombinovaná technika, akryl/tuš/akvarel/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jaroslav Vlasák - Synergie

Jaroslav Vlasák
Synergie

Id: 530801

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 59 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jan  Zrzavý - Betlém

Betlém

Id: 522207

skica, kresba přes uhlový papír/tužka/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové, reprodukováno v knize Jan Zrzavý vzpomíná (1971)

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Ota Janeček - Kohout

Kohout

Id: 524102

kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu cca 56 x 47 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail