Čas na serveru 14:30:22

Aukce CI/2024

Jakub Obrovský - Lady Godiva

Jakub Obrovský
Lady Godiva

Id: 522701

olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba místy krakelovaná (vznik 1906)

Vyvolávací cena:
15 000

65 000

Detail

Kristian Kodet - Hra

Kristian Kodet
Hra

Id: 525905

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 52

František Ringo Čech - Týnský chrám a škola

František Ringo Čech
Týnský chrám a škola

Id: 530103

Vyvolávací cena:
6 000

63 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 70

Vlastimil Zábranský - Zátiší s dýmovnicí

Vlastimil Zábranský
Zátiší s dýmovnicí

Id: 522501

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

61 500

Detail

Účastníci: 20

Ota Janeček - Tvar

Tvar

Id: 523403

bronzová plastika na mramorovém podstavci, patinovaný bronz, celková výška vč. podstavce 60 cm, rozměr plastiky 47 x 10 x 10 cm, značeno ve spodní části, drobné oťuky na podstavci

Vyvolávací cena:
12 500

61 000

Detail

Příhozy: 54

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 526203

olej/plátno, rozměr 88 x 89 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na několika místech krakelovaná malba

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 54

Ota Janeček - Jablko

Jablko

Id: 525402

pastel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 29 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Krištof Kintera - Spirit is immortal

Krištof Kintera
Spirit is immortal

Id: 528601

kombinovaná technika/dřevěná deska, rozměr 103 x 73 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

55 000

Detail

Josef Kolář - U mola

Josef Kolář
U mola

Id: 524801

olej/plátno, rozměr 60 x 125 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

54 370

Detail

Příhozy: 56

Jaroslav Šetelík - Pražské panorama

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 524703

olej/plátno, rozměr 85 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
12 500

54 000

Detail

Milan Chabera - Velká scéna (divadlo)

Milan Chabera
Velká scéna (divadlo)

Id: 524601

kombinovaná technika, akryl/olej/koláž/plátno, rozměr 145 x 145 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
15 000

49 000

Detail

Eduard Leonhardi - Podvečer u chalupy (Spreewald)

Eduard Leonhardi
Podvečer u chalupy (Spreewald)

Id: 525501

olej/dřevo, rozměr 33 x 44 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a signaturou (viz foto)

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Richard Wiesner - Zátiší s modrou vázou

Richard Wiesner
Zátiší s modrou vázou

Id: 521801

olej/sololit, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, na zadní straně torzo štítku z Díla

Vyvolávací cena:
12 000

47 000

Detail

Kristian Kodet - Dvojice

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 524701

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Robert Jiran - Ženský akt

Robert Jiran
Ženský akt

Id: 511002

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

45 000

Detail