Čas na serveru 14:21:24

Aukce CI/2024

Ludmila Jiřincová - Dívky v závoji

Ludmila Jiřincová
Dívky v závoji

Id: 526904

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Zdeněk Červinka - Ted Lewis Trio

Zdeněk Červinka
Ted Lewis Trio

Id: 529001

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jiří Anderle - Mahler

Mahler

Id: 529605

lept/suchá jehla/pastel/ruční papír, varianta s kresbou, rozměr listu 71 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno 1/1 a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:
7 500

35 000

Detail

Jan  Zrzavý - Květiny

Květiny

Id: 522212

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Jan  Zrzavý - Bretaňský přístav se dvěma loděmi

Bretaňský přístav se dvěma loděmi

Id: 522211

suchá jehla/papír, rozměr listu 18 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, vznik 1947, pořízeno jen několik tisků za umělcova působení v Olomouci, v soupisu Grafického díla Jana Zrzavého sepsaného Františkem Dvořákem č.24, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Jan  Zrzavý - Na loďce

Na loďce

Id: 522208

kresba tužkou/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno v horní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jan Saudek - Skirmish (Ladies Petra F. a Sara - belle)

Skirmish (Ladies Petra F. a Sara - belle)

Id: 520704

fotografie/papír, rozměr cca 29,7 x 40,5 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno po obvodu fotografie, volně loženo

Vyvolávací cena:

31 100

Detail

Jan Saudek - Friendly Persuation

Friendly Persuation

Id: 517602

kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 24 x 30,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části a po obvodu, volně loženo

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 50

Jan  Zrzavý - Hlava Krista

Hlava Krista

Id: 522209

kresba tužkou/papír, rozměr listu 24 x 17 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 53

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s vlaštovkami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s vlaštovkami

Id: 525303

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 49

Autor neurčen - Návrat ztraceného syna

Návrat ztraceného syna

Id: 475702

olej/plátno, rozměr 63 x 104 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, na několika místech oděrky v malbě, malba krakelovaná, vznik sever Itálie, první pol. 18. stol., párová díla (Odchod ztraceného syna)

Vyvolávací cena:
10 000

30 700

Detail

Autor neurčen - Odchod ztraceného syna

Odchod ztraceného syna

Id: 475701

olej/plátno, rozměr 63 x 104 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, na několika místech oděrky v malbě, malba krakelovaná, vznik sever Itálie, první pol. 18. stol., párová díla (Návrat ztraceného syna)

Vyvolávací cena:
10 000

30 700

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 520101

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

30 300

Detail

Příhozy: 54

Josef Krejsa - Krajina pod hradem

Josef Krejsa
Krajina pod hradem

Id: 526003

olej/překližka, rozměr 19 x 24 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Ludmila Jiřincová - Elf

Ludmila Jiřincová
Elf

Id: 526902

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 21 x 13 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 200

Detail