Aukce LXXXXIII/2023
Radim Malát
U okna
Id: 449104
olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 60
Kája Saudek
Nestvůrné rozměry
Id: 449301
kombinovaná technika/akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 39 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 60
Ženy Karla IV.
Id: 455201
akvarel/papír, rozměr listu 33 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 49
František Kaván
Zimní krajina
Id: 456301
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 58
Stanislav Zadražil
Dívčí akt
Id: 450605
bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška bez podstavce 43,5 cm, celková výška 47,5 cm, značeno a datováno na zadní části, drobné oťuky na mramorovém podstavci, přiložen původní doklad o nabytí díla
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
50 800 Kč
Příhozy: 55
Jaromír Rybák
Ryba
Id: 457001
skleněná tavená plastika, broušená, leštěná, rozměr 30 x 17 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
50 000 Kč
Pablo Picasso
Skvělé mateřství
Id: 439303
litografie/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 43 cm, značeno a datováno v tisku vlevo nahoře, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, plexi lokálně podřené
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 72
Ležící akt
Id: 454302
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 34 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 62
Farewell
Id: 455102
kolorovaná fotografie, rozměr cca 37,5 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 60
Salvador Dalí
Metamorfóza
Id: 451303
barevný lept/akvatinta/ruční papír Japan, rozměr listu cca 60 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatele
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 003 Kč
Příhozy: 65
Bohuslav Reynek
Ruth a Booz I
Id: 453003
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (opus G 345, 1954)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 62
Josef Váchal
Vodní říše
Id: 450201
barevný dřevo-linořez/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 56
Karel Štědrý
Tetris 11
Id: 454501
kombinovaná technika, akryl/pastel/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 49
Kristian Kodet
Polibek
Id: 455301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, rok 2015, v levém dolním rohu drobný škrábanec v malbě (viz foto), přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 500 Kč
Andy Warhol
Myths (Mickey Mouse)
Id: 454701
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 50/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 002 Kč