Aukce LXXXXIII/2023
Eugen Krón
Pád
Id: 452803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 29 cm, značeno a popsáno pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 500 Kč
Ruce v pase
Id: 448701
papírový reliéf, zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, vznik 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Marie s ratolestí
Id: 451902
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr 33,5 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1996
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Jaroslav Vlasák
Psychedelická meditace
Id: 451504
kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 75 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Ludvík Kuba
Květinové zátiší
Id: 454001
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 53 x 37 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
24 000 Kč
Kristian Kodet
Rozhovor
Id: 456503
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 35 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
24 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní kompozice
Id: 449412
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 500 Kč
Eugen Nevan
Portrét ženy
Id: 450202
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 67 x 54 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
23 500 Kč
Chains of Love
Id: 442414
kolorovaná fotografie, rozměr cca 29,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 100 Kč
Kája Saudek
Konvolut dvou kusů
Id: 378812
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 10 x 28 cm, neznačeno a 20 x 25 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
22 150 Kč
František Klimeš
Pod rozkvetlým stromem
Id: 440706
olej/plátno, rozměr 160 x 88, značeno na pravé straně, rámováno, poškozený rám,
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
22 000 Kč
Zdeněk Miler
Krtek a motýl
Id: 452502
ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 21,5 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Torzo ženy
Id: 418401
fotografie, rozměr listu 30 x 40,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vydaný autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 277 Kč
Účastníci: 19
Objevení Ameriky
Id: 448901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 52,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
21 000 Kč
Patrik Saudek
Cola - količka - holčička
Id: 454603
kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč