Čas na serveru 21:24:51

Aukce LXXXXIX/2024

Oskar Laske - Mánes

Oskar Laske
Mánes

Id: 506901

kombinovaná technika/papír, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Ivo Habána Ph.D.

Vyvolávací cena:
7 500

29 100

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s pampeliškou

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s pampeliškou

Id: 484810

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 001

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 56

Robert Jiran - Na tenisu

Robert Jiran
Na tenisu

Id: 486804

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Kamil Lhoták - 13. září v pátek v depech

Kamil Lhoták
13. září v pátek v depech

Id: 502702

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 15 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Kristian Kodet - Ptáčci

Kristian Kodet
Ptáčci

Id: 511808

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 001

Detail

Gustav Macoun - Kvetoucí strom

Gustav Macoun
Kvetoucí strom

Id: 506302

olej/plátno, rozměr 64 x 85 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František Kupka - Amorpha

František Kupka
Amorpha

Id: 508601

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17 cm, značeno vlevo dole v tisku, vpravo dole autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Karl Kaufmann - Fjord

Karl Kaufmann
Fjord

Id: 509107

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno pseudonymem J. Holmstedt vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Emma Srncová - Na výletě

Emma Srncová
Na výletě

Id: 510903

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 511802

bronzová plastika, rozměr 8,3 x 6 cm, značeno ve spodní části, kat.č. 9982, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Kája Saudek - Rozára

Kája Saudek
Rozára

Id: 514205

kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 35 x 26 cm, značeno a popsáno na pravé straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Kristian Kodet - Ozvěna

Kristian Kodet
Ozvěna

Id: 497504

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm (ovál), značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

27 001

Detail

Salvador Dalí - Zrození Venuše

Salvador Dalí
Zrození Venuše

Id: 495603

kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části tužkou, zaskleno, rámováno, reference Albert Field 66-71-8-A

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Alois Kohout (Lecoque) - Akt na terase

Alois Kohout (Lecoque)
Akt na terase

Id: 506301

olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

27 000

Detail

František Kupka - Odpočinek na lavičce

František Kupka
Odpočinek na lavičce

Id: 512601

kresba tužkou/papír, rozměr listu 9,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno ve spodní části (věnováno příteli p. Fořtovi), paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z pozůstalosti adresáta věnování

Vyvolávací cena:
18 000

26 789

Detail