Aukce LXXXXIX/2024
Oskar Laske
Mánes
Id: 506901
kombinovaná technika/papír, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Ivo Habána Ph.D.
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
29 100 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s pampeliškou
Id: 484810
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 001 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 56
Robert Jiran
Na tenisu
Id: 486804
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 000 Kč
Kamil Lhoták
13. září v pátek v depech
Id: 502702
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 15 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
29 000 Kč
Kristian Kodet
Ptáčci
Id: 511808
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 001 Kč
Gustav Macoun
Kvetoucí strom
Id: 506302
olej/plátno, rozměr 64 x 85 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 000 Kč
František Kupka
Amorpha
Id: 508601
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17 cm, značeno vlevo dole v tisku, vpravo dole autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Karl Kaufmann
Fjord
Id: 509107
olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno pseudonymem J. Holmstedt vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
28 000 Kč
Emma Srncová
Na výletě
Id: 510903
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky rámováno, oděrky na rámu, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
28 000 Kč
Ptáček
Id: 511802
bronzová plastika, rozměr 8,3 x 6 cm, značeno ve spodní části, kat.č. 9982, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Kája Saudek
Rozára
Id: 514205
kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 35 x 26 cm, značeno a popsáno na pravé straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 000 Kč
Kristian Kodet
Ozvěna
Id: 497504
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm (ovál), značeno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 001 Kč
Salvador Dalí
Zrození Venuše
Id: 495603
kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části tužkou, zaskleno, rámováno, reference Albert Field 66-71-8-A
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
27 000 Kč
Alois Kohout (Lecoque)
Akt na terase
Id: 506301
olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
27 000 Kč
František Kupka
Odpočinek na lavičce
Id: 512601
kresba tužkou/papír, rozměr listu 9,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno ve spodní části (věnováno příteli p. Fořtovi), paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z pozůstalosti adresáta věnování
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
26 789 Kč